Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van ha egy nőnek választani...

Mi van ha egy nőnek választania kell a család (házasság, férj, gyerekek) és a karrier között? Ki mit választott és miért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Akinek a karrier fontosabb,mint a család,annak nem való sem család,sem gyerekek! Akár férfi,de főként ha nő!

A gyerekeknek kell a fontosabbnak lenni,nem a karriernek.

Lehet a gyerekek mellett is dolgozni,a pályán lassan előrejutni, de nem a család és a gyerekek rovására.

2012. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én jobbat mondok előbb karrier,anyagi függetlenség és utána és csak utána jöhet a család,mert most csak elhanyagolnám őket mivel nekem most a kerrier a céljaim a legfontosabbak,mert ,,kaviárt nagykanállal életet" akarok magamnak teremteni,vagyis elköteleztem magam mellette.

Utána simán,jöhet ezért kell egy olyan 5-10évet megnyomni és utána lehet Hwawii dizsi napszemcsi.Nekem kb 10-15-en belül van tervbe a családalapítás.


24F

2012. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!