Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értetek el 27 éves korotok...

Mit értetek el 27 éves korotokra? Párkapcsolat, karrier, gyerekek, stb. Elégedettek vagytok az életetekkel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 19:56
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
40 éves korodra csak el kellett érned valamit, különben nem tudnál létezni :)
2012. febr. 15. 21:49
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen válaszolhatok? :)


Párkapcsolat: nincs.

Gyerek: nincs. De szeretnék, ha lehetett volna már szültem volna, mert anya típus vagyok, remélem 5 éven belül lesz.


Lakás: van, de a szüleim halála által örököltem, amiből éldegélek azt meg a nagyszüleimtől...


Munkahely: nincs. Pályakezdő vagyok.


Elégedett vagyok-e? Más összetenné a kezét hogy ennyi idős korára ilyen anyagi helyzetben legyen, de ugye én ezt a legközelebbi szeretteim halálával kaptam meg. Néha eszembe jut hogy mit oda nem adnék azért hogy legalább az édesanyám velem legyen még...Amúgy az anyagi helyzetemen kívül semmivel sem vagyok elégedett. Azt hittem ennyi idősen már tartós kapcsolatom lesz, esetleg lassan jönne a gyerek stb. Amikor végeztem a sulival akkor sem sejtettem hogy ilyen nehéz elhelyezkedni...

2012. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerek, egy sokak által irigyelt kapcsolat, pár milla adósság, ki vagyok ábrándulva az emberekből meg ahogy a dolgok működnek általában. Karriert nemsokára ott folytatom, ahol abbahagytam a kölkök miatt. Talán akkor már derűsebben fogom látni a világot.

27 N

2012. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
74%
25 leszek májusban, de azért válaszolok. Júniusban 5 éves kapcsolat után házasodunk össze a párommal. Karrier... hát... szeretem a munkám, bár vannak unalmasabb vagy stresszesebb időszakai. Ház nincs, még hiteles sem, kocsi nuku. Gyerek remélem lesz másfél éven belül. Viszont van egy édi kutyunk :) Boldognak boldog vagyok, viszont elégedettebb lennék egy házzal.
2012. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Van a nevemen egy ház, de tőlem 200km-re lakik benne az apukám, tehát az az övé. Van egy autóm, tehermentes, albérletben lakom, koromhoz képest elég magas fizuért, elég magas pozícióban dolgozom.


3 év után most szakítottam, gyerek hálistennek nem volt, de van két kutyám.

Momentán elég borúsan látm a dolgoka, de objektíven nézve elégedett vagyok azt hiszem.

2012. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Olyan jó azt olvasni, hogy közel úgy alakul, ahogy szerettétek volna, vagy legalábbis a többség lát rá esélyt :)
2012. febr. 15. 23:57
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

hú, 27 évesen, azaz három éve

már két éve laktam külföldön, akkor jöttem össze a párommal, tettem le akkor az alap búvároktatói vizsgát, és kerestem munkahelyet.


30N

2012. febr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
nem vagyok elégedett. párkapcsolatom jó, házas vagyok. karrier nincs, gyerek nincs, saját lakás nincs, kocsi nincs...
2012. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
78%

Most, hogy kitágítottad a korkört én is írok:

24 éves vagyok,

Karrier:

befejeztem 2 éve azt a sulit, amire 13 éves korom óta vágytam, nyelvvizsgát is szereztem, és dolgoztam fél évet a szakmámban is. (óvónő vagyok) De most újra állást keresek sajna.

Magánélet:

van egy lakás, amiben élünk a Párommal, a szüleim nevén, de sajátnak tekinthetem. Gyereket szeretnénk, de ahhoz kellene 1 évet dolgoznom határozatlan idejű szerződéssel, ami még nem valósult meg.

Ha sikerül gyűrűre spórolnunk , akkor lesz egy szerény esküvő (nagyobb ballagás féle).

Ennyit értem el, még sok minden vissza van, de boldog vagyok. :)

2012. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok

1 diploma, 1 nyelvvizsga, 1 férj, 1 másfél éves kisfiú, 1 kutya, 1 hiteles lakás, 1 saját autó, 1 karrier (volt, szeptembertől új munkám lesz, még kíváncsian várom, lesz-e ott is bármi előmenetel :))

Boldogok vagyunk :)

2012. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!