Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értetek el 27 éves korotok...

Mit értetek el 27 éves korotokra? Párkapcsolat, karrier, gyerekek, stb. Elégedettek vagytok az életetekkel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 19:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen: párkapcsolat, jó munka, gyerek nem volt, saját hiteles lakás, 2 diploma.

33 évesen (most): párkapcsolat vége, munka megvan, 1 gyerek, saját kifizetett lakás.

Mikor voltam elégedettebb? Nem tudom. Most a tönkrement párkapcsolat, és a gyerekem apa nálküli felnövése miatt nem vagyok boldog, egyébként nem panaszkodnék.

2012. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. nincs házam, nincs munkám, nincs párkapcsolatom, gyereket nem akarok.

Egy jó munkahely már-már sokat dobna!

30N

2012. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen én még otthon laktam, párkapcsolat nem volt, karrier se (munkahely igen, de nem nevezném karriernek, egyébként sem érdekel.) diploma volt.

most 36, párkapcsolat nincs (közben volt), gyerek sincs, saját lakás van. munkahely is. nem érzem rosszul magam.

2012. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Volt már 4 kocsim,

3 szakmám van amik gyakorlatilag mára már elavultak, karrierem sosem volt igazán de voltak jó fizetéseim egy időben kevés munkával.


per pillanat sokat dolgozok és csak egy picivel keresek jobban mint a legalja.

Kocsim volt tavaly, de balesetem is úh most adósságom van a biztosító felé.


Van egy kislakásom, ami a sajátom és nem hiteles!


Van egy többéves párkapcsolatom amiben jelenleg alig látjuk egymást, de régebben azért ez nem így volt :D

Mindenesetre biztosnak mondhatom.



bízom benne, hogy ez az egész átmeneti állapot, és csak hullámvölgy az életemben.


Jövőre már jobb lesz, ha igaz!

2012. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Ja és gyerek nem kell, ide ebbe az országba semmiképp sem.


előző voltam.


30/F

2012. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

ja és a legfontosabb lemaradt!!!



EGÉSZSÉGES VAGYOK!


30/F

2012. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
:) ez az, csak pozitívan! :)
2012. júl. 4. 19:02
 38/38 anonim ***** válasza:
Pénzem van, más nincs...
2012. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!