Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy bírjam ki?

Ezt hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Még a szüleimmel lakok.Az a problémám,hogy rajtam vezetik le a feszültséget állandóan.Néha úgy érzem,hogy én vagyok a házasságuk támasza,mert egymással nem akarnak veszekedni.És nekem ebből már elegem van.Most épp munkanélküli vagyok,de itthon én végzem a házimunkát,úgyhogy annyira nem lehet okuk panaszra,nem a nagy semmibe élek,vannak terveim...mégis velem ordítoznak.De ilyen apró hülyeségek miatt,hogy pl vettek olívabogyót,ettem belőle,de csak én,ők nem,utána megkérdeztem,hogy vehetek e még?Erre anyám kiakadt,hogy felzabálom az egészet.Ilyen faxságok miatt van leordítva a fejem.Amúgy ha épp nincs semmi problémájuk,normálisak,de ha van,akkor az biztos,hogy rajtam fog csattanni azért,hogy ne egymást marják.És az normális,hogy engem készítenek ki ezzel?Túl akarom élni,de nem tudom,hogy.Mit csináljak?Eddig arra gondoltam,hogyha sikerül megszereznem azt a munkát,amit szeretek csinálni,azzal valamennyire kivonhatnám magam a családból.Párom nincs és ez egy nagy szívfájdalmam,pedig ilyenkor lenne rá igazán nagy szükségem,de majd jön,biztos.

Mit tanácsoltok?Hogy éljem túl?Volt már valaki hasonló helyzetben?22n



2012. febr. 15. 23:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Egyke vagyok.
2012. febr. 16. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!