Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szüleimmel? SOS!

Mit csináljak a szüleimmel? SOS!

Figyelt kérdés

A szüleim gyakran verekednek, általában ilyenkor mindig én és a bátyám avatkozunk be, hogy ne nyírják ki egymást. Volt itt már ablakon kiugrálás, rendőrség, mentő kihívás stb... Lehet nekik bármit mondani, nem érdekli őket. Most ismét itthon vagyok egyedül (velük) , és persze most is megy a veszekedés, gondolom megint verekedéssé fog fajulni a dolog.


Mit csináljak?

18/L

(bocs ha rosszul fogalmaztam, de nagyon ideges vagyok)



2012. febr. 16. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Alkoholisták a szüleid? Vagy józanul esnek egymásnak? Bátyád épp nincs otthon, vagy már nem lakik otthon? Nincs módod máshova menni, nagyszülőkhöz, koleszba? (nem tudom, tanulsz-e?)
2012. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak az egyikük iszik. A bátyám nem itt lakik, viszont gyakran itthon van. Természetesen tanulok, gimnáziumba járok.
2012. febr. 16. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen ez elég komoly dolog szerintem ha van lehetőséged rá akkor költözz!Kérdezd meg a nagyszüleidet hogy nem költözhetsz oda.Most legyél telefon közelben ha valami komolyabb lenn tudjad hívni a rendőrséget.És máskor ne maradj otthon a bátyád nélkül inkább menj át valamelyik barátodhoz.
2012. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem ott lakik kérdezd meg nem e költözhetsz hozzá.
2012. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A testvéremhez oda költözhetnék, de sajnos túl kicsi a lakásuk és ők is alig férnek el a barátnőjével. :S Esetleg a nagyszüleimhez tudnék menni, ahol egy kicsit nyugodtabb életem lehetne, mert emellett a 2 roncs mellett mindketten kikészültünk a testvéremmel... Köszönöm a segítséget!
2012. febr. 16. 19:18
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor költözz mamádhoz ezek meg had gyilkolják egymást. tudom hogy szar de nem lehet velük mit kezdeni..ha ök nem jönnek rá hogy el kéne válni te sem tudsz segiteni.

de legalább a te életed ne menjen tropára...

2012. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen ezzel egyetértek ha ők maguk nem jönnek rá, hogy mit művelnek veled, egymással, magukkal akkor nem tudsz rajtuk segíteni. Úgy néz ki nincs meg a megfelelő intelligencia szintjük kulturáltan megoldani a dolgokat.

Így senki sem fog követ dobni rád ha egy idő után már csak a saját életeddel fogsz törődni. Ez így van rendjén. Ha tudsz csomagolj és tipli. Most már csak a te életed számít ők meg vagy rájönnek ha egyedül maradnak vagy kinyírják egymást de az már az ő hibájuk lesz.

2012. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
költözz
2012. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szökj meg!
2012. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu. Nálunk ugyanez volt, járt itt rendőrség, folyt a vér stb... Annyi különbséggel, hogy mi 3an vagyunk testvérek. Akkor voltunk 18, 14 és 10 évesek...

Csak az segített, hogy apu elköltözött, ennek már 6 éve.

Menekülj, ha tudsz! Esetleg vidd anyukádat is nagyszüleidhez, vagy apád egyik rokonát kérd meg,hogy fogadják be őt egy időre...

Kitartást!

20/l

2012. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!