Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok így viselkedni de...

Nem akarok így viselkedni de kihozzák belőlem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nevelőszülőknél lakom. Megszöktem kétszer is de mindig megtaláltak. Utána új szülőkhöz kerültem és egy balhéba is amiből rendőrségi ügy lett. Azoktól is próbáltam szökni de nem sikerült úgyhogy ők is túladtak rajtam. Suliban folyton visszabeszéltem a tanároknak meg mindenkinek és nem azt csináltam amit kellett ezért kirúgtak. Új suli, új emberek, új tanárok...első perctől kezdve utálnak pedig nem adtam rá okot. Igazából nem érdekelnek ezek a tanárok mert szinte az összes nyomorék. Mostmár elhiszem hogy utálnak, ezeknek se hagyom magam. Még csak február van de van 3 szaktanárim, 2 osztályfőnökim, 1 a napközis tanártól és van egy hogy elhagytam az iskola területét blabla (még jó hogy tesin suli körül kellett futni) de nem mindegyiket érdemeltem meg. Mellette voltak szóbeli szidások is az igazgatótól. A múltkor behívták a nevelőanyámat és állítólag az összes tanár rólam beszél. Nem tehetek róla, nekem azt tanították hogy ne hagyjam magam. És amikor lehülyéz meg leszaroz a tanár akkor senki ne várjon semmi jót. Nem akarok ilyen lenni de kihozzák belőlem. Ilyenkor ezt mondom, de ha szólnak akkor nem tudom magam visszafogni. Mit csináljak?

15/F


2012. febr. 16. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Pedig jó lenne ha néha gondolkodnál, mielőtt csinálsz valamit.

Az apósomék nevelőszülők. Láttam én is a gyerekeken, hogy mennyire elhagyatva érzik magukat, ezért folyton balhéznak. De kérlek téged most az egyszer gondold át a lehetőségeidet!

Ha folyton megszökdösöl, balhézol, mindenhonnan elküldenek, akkor 18 éves korodra kivert kutya leszel.

Számolj el 10ig!

Próbáld meg elfogadni a nevelőszüleid segítségét.

2012. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ilyenkor nem tudok számolni. Próbáltam már de utána olyan szöveg jön ki hogy az eredeti se olyan durva
2012. febr. 16. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Pedig neked kell változni,méghozzá gyökeresen.Az életben ég sokszor fognak hülyézni,és kötekedni,de tudni kell az indulatainkon uralkodni.Nem te vagy az egyetlen aki nap mint nap átéli az igazságtalanságot. Ha nem változol meg rövid időn belül,akkor egy senki leszel.Pontosan az leszel amit mindenki gondol rólad.

- egy senkiházi,tolvaj,rabló,börtöntöltelék..Tényleg ez lesz a jövőd ha nem változol.

Ilyen életet akarsz magadnak???Ha nem akkor fog be a szád,tanulj rendesen,és ha dühös vagy ,akkor csak kérj elnézést és menj el egy klubba ahol bokszolhatsz ,karatézhatsz vagy emelheted a súlyokat. Vezesd le így az idegességedet..

2012. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom hogy milyen jövő vár rám ha így folytatom de nem tudom hogy mit csináljak. Nincs önfegyelmem.
2012. febr. 16. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Egy kis történet,hátha tanulsz belőle.

Egy nap született egy kisfiú.Mivel a szülésnél gondok akadtak,így a szülőorvos fogót használt,és így vette ki a babát.Ennek következményében a csecsemő fél arcán megsérültek az idegek,és soha nem volt képes megfelelően használni arcának azt a felét.A beszéde érthetetlen,és lenyúló ajkai nevetség tárgyává tették.Az osztálytársai cikizték,bántották,így sokszor verekedéssel reagált rá.Intők,majd iskolából elbocsájtás követte,és meggyűlt a baja a verekedés miatt a rendőrséggel is.Az apja végül is elvitte egy kondi terembe,és elkezdett súlyt emelni,majd sportolni..Így vezette le a többiek piszkálódását,dühét..

Tudod kiről írtam?? Sylvester Stallone.

Nagyon úgy néz ki,hogy te sem tudod a dühödet kezelni.Menj el futni,vagy menj egy edzőterembe te is..Sokat fog segíteni,és ki tudja? Lehet neked is szerencsét hoz..

De ha beletörődsz abba,hogy te ilyen maradsz,és a jövőd elég siralmas lesz,akkor kár volt a kérdést kiírnod.Akkor élj úgy ahogy eddig is éltél,és egyetlen egy ember sem lesz melletted aki a jót is látná benned..

2012. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én focizni járok minden nap. Van olyan hogy 7-8-ig is ott vagyok.
2012. febr. 16. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy elveszett ember. Feltűnő, hogy a magadról felvázolt képhez viszonyítva mennyire igényesen fogalmazod meg a mondandódat. Szerintem nagyon sokra fogod vinni, csak találd meg, amiben te igazán jó vagy, és azt fejlesszd!


Természetesen azt is el kell fogadnod, hogy a többi emberhez való viszonyod megjavításának ára van. Néha nem azt kell csinálnod, amit kihoznak belőled, hanem amit higgadt fejjel csinálnál. Próbálj nem egyből reagálni.

Pl. "Köszönöm, Tanár úr, amit mondott. El fogok gondolkozni rajta". Ez még nem jelenti azt, hogy igazat adsz neki.

2012. febr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem tök mindegy, mit írunk neked.

A változás benned van. Ne haragudj, de én nem hiszem el, hogy alapból, első perctől mindenki utál. Elhiszem, hogy van ilyen ember, de azt nem hiszem el, hogy MINDENKI hülye, csak te nem.

De tény, hogy az előítéletekre - a leírtak alapján - bőven rászolgáltál. Most meg viseled a következményeket.


Nyilván nem könnyű neked, de sok embernek nem könnyű még rajtad kívül, mégis tud normálisan viselkedni. Te döntesz, hogy milyen életet akarsz, ilyet vagy rosszabbat - vagy megváltozol és jobb lesz.

2012. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!