Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyámat a...

Hogy vegyem rá anyámat a házimunkára? Olyan lusta

Figyelt kérdés

Alig csinál itthon valamit.. Mosni vasalni csak én szoktam. Néha főz, de ő itthon van egész délután.

Én heti 2 napot reggeltől estig fősulin vagyok a többi két nap meg késő délelőttől estig sulizok.


Ráadásul végzős vagyok, de így tanulni se tudok mert a tesóm állandóan rágja a fülem, h nincs tiszta ruhája, anyám h mit csináljak, miközben ő gépezik, vagy horgol


2012. febr. 17. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valaki megcsinálja helyette, persze hogy ellustult. Mondd meg tesódnak, hogy anyádtól kérjen tiszta ruhát.
2012. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor meg áll a bál, hogy (állítása szerint) azt a keveset amit rám bíz azt se csinálom meg
2012. febr. 17. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
tesód hány éves? ő nem tudná kimosni a ruháit?
2012. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
18 megtudná csinálni, de mivel eddig mindent megcsináltak helyette, hozzá van szokva
2012. febr. 17. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
valószináleg ezért "lusta anyukád" felnevelt két gyereket, de azok még mindig elvárják hogy cseléd legyen. Tanítsd meg a tesódat is takarítani mosni stb, ne neked hisztizzen, meg ne anyudnak. Én már 16 évesen mindig azt kaptam a fejemre hogy ő már ennyi idősen a tesvérei mosott főzőtt takarított. Nah meg tesódnak is meg kell tanulnia egyedül élni.
2012. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
hm. és ha felosztanátok? Szépen, írásban? Akkor mindenki látná, hogy mi a kevés meg a sok házimunka és igazságosabb lenne, nem?
2012. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt irod itthon van délután,vagyis délelött dolgozik?Gondolom nem piszokban nevelt fel benneteket?,eszedbe sem jut,hogy már ö is elfáradt ennyi év után?és ö igy kapcsolodik ki,igy pihen.

A tesód 18 éves,és nem csinál semmit otthon.mert megszokta hogy más csinálja,elég baj hogy anyukád eddig is mindent csinált,és most mártirnak érzed magad?

Tudod a család arról szól hogy -együtt-nem pedig arról hogy -én-.anyukád már biztos meg unta,hogy csak cseléd,és érzékeli veletek ,ö neki is jól esik le ülni,és nézni hogy más csinálja amit eddig csak ö tett meg.

Mi a problémád?ne mond hogy egy kis házi munka mellett nem tudsz tanulni,de elvárnád mástól ugyan ezt?

Kiváncsi lennék,mikor kérdezted meg anyukádtól,nem beteg-e,vagy fáradt-e,

Apukádról nem irsz,vagy ö nem a család tagja?Ha meg csak hárman vagytok,elég siralmas hogy igy ki használjátok anyukádat,

2012. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem az anyukád a lusta, a tesód!!!!


Ha a tesód 18 éves, nem gondolod, hogy be kellene fogni egy kicsit????

Így ember sosem lesz belőle...

2012. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
pakold be az ágyneműhuzatába a szennyes ruhákat és a koszos edényeket.
2012. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!