Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom anyámat. Mi lenne a...

Utálom anyámat. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálom anyámat.Tönkre teszi az életemet.Egész nap sírok. Nem tudok mit tenni. Folyton bánt,üt és ordibál velem. Nem bírom már tovább. Teljesen tönkre tesz. Akár mit csinálok,most is felmostam és jön fel ordibálva meg ütögetve ,hogy hogy mostam fel. Tényleg nem bírom már tovább. Gondolkoztam azon hogy lelépek és mamánál alszok.Nem lehet vele normálisan beszélni. Mindig elkezd ordibálni,hogy takarodjak a háztól meg,hogy döglenék meg.. Már egy idegroncs vagyok. Mit tehetnék?
2012. jan. 15. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Költözz a nagyszüleidhez!Ők tudnak erről??Apád?
2012. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Költözz a mamádhoz, menj kollégiumba.

Apukád hol van,mit mond ilyenkor ilyenkor?


Ja, és biztos alaposan felmostál?Szóval nem bántásból mondom, de tényleg segítesz neki otthon és tanulsz rendesen? És ha segítesz tényleg alaposan megcsinálod, vagy csak úgy legyünk túl rajat módon?

2012. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én ismerek valakit (mondjuk őt bántották otthon) aki maga jelentkezett a Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálatnál, hogy vegyék állami gondozásba.

Mérlegelj, mennyire rossz a helyzeted és ha rokon nem tud segíteni ez is lehet megoldás. Olvass és nézz utána milyenek ott a körülmények.

2012. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

csak mama van.sajnos papa meghalt amikor 3 éves voltam..

az a baj,hogy még csak 14 vagyok.

apunak nemszeretek ilyeneket mondani.meg aztán anyám szét is szedne,hogy mit árulkodok..

2012. jan. 15. 17:00
 5/15 A kérdező kommentje:

alaposan megcsinálok mindent. felmosok,segítek takarítani,vasalok és volt már hogy én főztem.

rendesen tanulok, habár ez kihat most a jegyeimre is,főleg így kamaszkorba..kicsit rontottam most félévkor de így is 4,5 az átlagom..

2012. jan. 15. 17:03
 6/15 A kérdező kommentje:
én is gondolkoztam már kollégiumon..de amikor mondtam nekik,mindig azt mondják hogy szó sincs róla és hogy minek mennék én kollégiumba. egyébként közel lakok a sulimhoz, vagyis 10-15perc buszozás. gimnáziumba járok.
2012. jan. 15. 17:05
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

2-es válaszoló!


Akár felmosott rendesen, akár nem, semmi nem lehet ok arra hogy egy anya megüsse a gyerekét.

Nekem 11 éves a lányom, de soha az életben nem emeltem rá kezet és nem fogok! Soha nem tudna olyat csinálni amiért bántanám. A SAJÁT GYEREKEM??!!

Az a "szülő" is érdemelne egy-két óriási pofont hogy észhez térjen, aki ilyet csinál!


Kedves 14 éves!

Nagyon sajnálom hogy anyud így viszonyul hozzád! Próbálj a mamádnál aludni pár napig, míg lecsillapodnak a kedélyek. És ha megteheted menj másik városba tanulni, kollégiumba. Tudom ez nem épp a legjobb megoldás. Ha anyud nagyon terrorizál akkor muszáj beszélned apuddal, és ha nem javul a helyzet akkor beszélj családsegítővel. Anyukádnak nem ártana egy pszichológus segítsége, hogy tisztában legyen azzal hogy rossz úton halad.

2012. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
apu mindig megvéd. csak az a baj,hogy szinte alig van itthon a munkája miatt. van két nagyobb tesóm. az egyik még nyáron elköltözött. vele nagyon jó a kapcsolatom csak nagyon ritkán látom és nagyon messze van tőlem. ő vele mindig megtudtam beszélni mindent és segített mindig.15 év van köztünk és kicsit olyan mintha ő lenne az "anyukám".szóval értitek. de így hogy leköltözött teljesen egyedül maradtam. másik tesómat szintén alig látom..
2012. jan. 15. 17:12
 9/15 anonim ***** válasza:

Költözz a mamádhoz, menj kollégiumba.

Apukád hol van,mit mond ilyenkor ilyenkor?


Ja, és biztos alaposan felmostál?Szóval nem bántásból mondom, de tényleg segítesz neki otthon és tanulsz rendesen? És ha segítesz tényleg alaposan megcsinálod, vagy csak úgy legyünk túl rajat módon?


Gratulálok.... Te még az anyát próbálod védeni?! Nem kell ám annyira lenézni a gyerekeket, mint sokan megteszik!... És te megütnéd azért a gyerekedet, mert kimaradt egy kocka a konyhában felmosáskor? Istenem....

2012. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

Kedves kérdező!

Mi a biztosíték, hogy mindez így történik, ahogy te leírod? Semmi sem. Van apád, vannak testvéreid. Nem igaz, hogy nem lehet szólni nekik

Tudod, a kis Hitlerke is írhatott ilyesmiket, amikor anyukája megpróbálta megnevelni. Bár itt az a menő, aki mindig feltétel nélkül igazat ad a kérdezőnek.

2012. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!