Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ha szomorúak...

Ti mit csináltok ha szomorúak vagytok/elegetek van?

Figyelt kérdés

Borzasztóan kivagyok már hetek óta, betegeskedem, de nem eléggé ahhoz, hogy itthon maradjak, ahhoz viszont eléggé, hogy a suliban szenvedjek. Amúgy sem jön össze semmi, szarul állunk anyagilag, a kapcsolataimmal is gond van. Vannak haverjaim, barátaim nincsenek, nagyon nem is akarom, hogy legyenek, mert elegem van az emberekből. Hetente belém köt valami ismeretlen bunkó, aki úgy gondolja, hogy könnyű egy fiatalon letölteni az ideget, és szétbarmolni a napját. Szürke minden, és minden napom tök depressziósan telik. Közben meg játszani kell a "semmi bajom"-ot, nehogy valakinek el kelljen mondani mi van... szóval érdekelne, hogy ti ilyenkor mit csináltok?

Bármit lehet írni, hogy veletek éppen mi van, milyen zenét hallgattok ilyenkor, mit csináltok úgy általában, hogy viszonyultok más emberekhez stb.


2012. febr. 17. 23:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Deep Forestet hallgatok, és teszek a világ szájába...
2012. febr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló rossz passzban vagyok egy ideje, mint te.

Engem leginkább a kutyám nyugtat meg, ha vele vagyok, kivétel nélkül mindig mosolyt csal az arcomra. Aztán segít még a futás, vagy ha van rá lehetőség, akkor egy új ruha, vagy akármi új..persze ezek inkább rövidebb időre segítenek, hosszútávon nem rakják rendbe az életünk...azt mindenki csak magának tudja.

23n

2012. febr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
53%
Szarok a világra és nem érdekel semmi. Aztán az idő megoldja:)
2012. febr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. A sétálást sokszor olvasom, hogy jó, de nincs erőm hozzá, főleg azért, mert utálok utcán lenni. Szeretem mikor itthon szarul áll a hajam, és szakadt ruhába lehetek. Az utcán folyamatosan azon gondolkodom, hogy vajon jól áll-e a hajam stb. Azért majd kipróbálom.

Sajnálom, hogy másokkal is előfordul ilyen, sok sikert ahhoz, hogy kimásszatok ebből!

És még egyszer köszönök minden választ.

2012. febr. 18. 01:02
 15/29 anonim ***** válasza:

Én rendbeszedem magam,rendet csinálok a lakásban,alaposan kitakarítok és mániákusan szőrtelenítek:D

Aztán bedobok valami jó kis filmet,sorozatot és órákig képes vagyok nézni.Ha még nem tudnék elaludni,akkor naplót írok.Ha nagyon dühös,ideges és csalódott vagyok,akkor minden második szó káromkodás a naplóban...

2012. febr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
húzzál sapkát, probléma megoldva :D
2012. febr. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

Vedd meg a következőket és fogyaszd naponta.


egy doboz lecitin kapszula (az 1200mg osnál alább ne add)

egy csomag magne B6 (akár jutavites is lehet)

egy csomag cinktabletta

egy csomag szelén tabletta

egy csomag b6 vitamin komplex


egy csomag zöld tea (tescos is lehet).


Egy kiló citrom, egy kiló narancs.


Egy doboz vitaminos instant kakaópor.


Szedjél be mindenből egyet lefekvés előtt vacsora után, és idd rá a kakaót.

Már este készíts egy termoszba forró vizet, dobd bele a zöld teafiltereket legalább kettőt, tegyél bele cukrot és csavarj bele 1-2 narancsotvagyegy citromot izklés szerint.


Reggel azt idd reggelihez!



2-3 nap és mintha kicseréltek volna hidd el!


Csakis a hormonrendszered és a biokémia felelős a hangulatodért és a teljesítméynedért az meg irányítható, ha tudod, hogy mit vigyél be!

2012. febr. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Amit leírtam kb 7 ezerft ból megvan cakkpakk, és több mint 2 hónapra elég kivéve a teát meg a gyümölcsöket de az kb egy ezrest tesz ki az egészből.
2012. febr. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 tetris ***** válasza:
Leülök a géphez, és órákig tetriszezek.
2012. febr. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
azért az így kicsit erős hogy "csakis a hormonrendszered és a biokémia felelős a hangulatodért" :)
2012. febr. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!