Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit csinálnál, ha ezt...

Te mit csinálnál, ha ezt csinálná a párod?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt. Gyakorlatilag mostanra Facebook függő lett. (Hozzáteszem elmúlt 30 éves)

Mindenféle igénytelen, olcsó nő bejelöli és számára természetes hogy mindenkit elfogad ismerősnek, lényegtelen ha esetleg életében soha nem látta az illetőt. Másrészt ő is folyton jelölget ismerősöket, akiket ugy egyszer, ha látott.

Ehhez még hozzájön, hogy egy időbe szinte minden ismerőse, igénytelen-közönséges-olcsó kurv*s képét lájkolta, (természetesen félmeztelen, erotikus bár inkább igénytelen képek ezek). Mondanom sem kell mennyire megalázó volt. Akkor elmondam neki, (mint egy gyereknek), hogy ezzel megaláz és kiábrándító a viselkedése és vagy abba hagyja vagy részemről vége. Akkor mintha felfogta volna a dolgokat, de tévedtem:

Ma is előfordul, úgy hetetnte max. egyszer hogy belájkol ilyen képeket. Persze közös ismerősöktől egyből kapom az üzeneteket/telefon hívásokat...amikben megkapom, hogy ez engem nem zavar? Vagy ilyen laza a kapcsolatunk? stb.

Nem tudok már hozzászolni a dolgokhoz, annyira elegem van.

Mit gondoltok?


2012. febr. 18. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
huh, elég nagy hangsúlyt fektet a környezetetek (is) a facebookra, ha ilyenért felhívnak, hogy nem zavar-e téged...szerintem vagy próbáld meg egy darabig elviselni, majd csak megunja...vagy ülj le vele még egyszer, és magyarázd el neki a dolgokat.
2012. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
szerintem beszélj vele mégesgyszer utoljára,és ha ezek után is marad minden a régiben,akkor jobb ha lelépsz,mert így nincs értelme ennek a kapcsolatnak!
2012. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Hát ha elmúlt 30 éves akkor tényleg túlzás amit csinál. Ha tini lenne még meg is érteném mert ennek a "lájkolásnak" annyi értelme van mint a tudodminek...

Próbálj meg vele beszélgetni, mondd meg hogy te nem akarod befolyásolni de jó lenne ha egy kicsit visszafogná magát és eszébe jutna hány éves. Persze csak ha te nem túlzod el a dolgokat.

2012. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

Jézusom, ez annyira gyerekes. Részedről.


Lájkol egy képet, és akkor mi van? :D Úgy kezeled, mintha legalábbis megdugta volna azokat a csajokat, vagy azt írta volna a képük alá, hogy de megdugná őket.


A barátnőm tegnap rakott egy igencsak erotikus szituban fotózott pasit az üzenőfalamra, naná, hogy lájkoltam, a párommal meg jót röhögtünk rajta, aztán annyiban is maradt. Megalázom vele? Nem hiszem.


Nem a tulajdonod, ne szállj rá túlzottan.

2012. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
lapátra tenném az ilyen ürgét, aki ennyire szarik az érzéseimre
2012. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi gyerekes van a részemről abban, hogy többet várok el egy felnőtt (elvileg érett) férfitól, minthogy ilyen dolgokkal keljen foglalkoznom miatta.

Értelmesebben is eltölthetné az idejét, szánalmasnak találom!

2012. febr. 18. 12:41
 7/17 anonim ***** válasza:

Mint antifaxbukos írom, (messziről kerülöm a társaival együtt), engem irritál a facebook és az azt övező beteges mánia, mint a drogfüggők, szabályosan elvonási tünetet produkál embereknél a hiánya.

Még én sem látom megcsalásnak vagy hasonlónak hogy (lájkol) idegen nőket, az utcán is megfordul egy jó nő után biztos, az nem zavar? Vagy a bizalom ennyire kevés iránta, hogy ha (lájkol) akkor tuti megcsal?

De a legjobb lenne a kapcsolatotoknak ha ezt a faxbukot kiküszöbölnétek, már ha erre még képes a párod.

2012. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Ultimátum,vagy befejezi vagy vége és szabadon teheti.
2012. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez sztem is megalázó! Hagyd ott a pasit, ez a függőség később még rosszabb lesz...hiába ígéri meg, h nem csinálja többet, tuti h folytatja csak idő kérdése. Sztem nem normális az amit csinál. Miért kell annyit a facebookon lógni?? :( Én naponta 5 percre felnézek és az is elég.
2012. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem túlreagálod.
2012. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!