Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen bennem ennyi gyűlölet?

Figyelt kérdés

Ti is éreztetek már így?Elég sok rossz dolog történt velem az utóbbi években.Valamennyire kihevertem őket,de még mindig idegbeteg vagyok néha,fel tudnék robbanni.Erre az lenne a megoldás,hogy nem kéne 0-24-ig otthon ülnöm,ki kéne mozdulnom,meg is teszem,de mivel nincsenek barátaim,ezért csak dolgozni megyek.Az is segít valamennyire,de nem okoz igazi örömet.Barátokra lenne szükségem,akik elfeledtetik velem az egészet,mert már rég volt részem igazi kikapcsolódásban.Régen rossz családi körülmények között éltem,de az segített elviselni,hogy volt a szomszédban 2 csaj,akikkel 0-24 ig együtt voltunk és mindenfélét csináltunk.De ők már nincsenek.A környezetemben meg nincs SENKIM,se barát,se pár,csak egy egy 5 perces ismerős,akivel 5 percig beszélgetek az utcán,ha összefutunk.

Mindegy,ezeket csak úgy leírtam,hogy több infó legyen,a kérdésem az,hogy mit csináljak,hogy ne jöjjön rám ez a gyűlölködés?Gondoljátok,hogy még kevesebb időt kéne otthon töltenem?



2012. febr. 18. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Menjél futni a közeli parkba,vagy iratkozz be aerobikra vagy valami táncra.
2012. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is a sportot tudom javasolni. Nekem is volt egy ilyen időszakom, elég volt ha valaki hozzám szólt és már fel tudtam volna robbani.. Aztán elkezdtem napi 1-2 órát sportolni, egyből jobb volt. :)
2012. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiket szeretsz? Szereted-e akár a közeli boltost, mondjuk mert sosem ver át, nem árul romlott terméket, mint nálunk némelyik. A szeretet kizárja a gyűlöletet. Szeresd az embereket, a természetet vagy vegyél egy kutyát legalább.
2012. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En ugyanebben a helyzetben vagyok baratom.A kulombseg az hogy en most is rossz korulmenyek kozott elek;nem eleg ez a hulye depresszio amit a magany okoz, meg anyagi gondokkal is kell kuszkodnom.Es bar az elobbire van orvossag, az utobbira nincs;az "utobbi" miatt viszont nem tudok lepni az "elobbivel" kapcsolatban.


Az utolso kerdesedre a valasz: hatarozott IGEN.

Kezdd kis lepesekkel.Az ot perces baratodbol csinalj tiz percest, hivd meg egy sorre, beszelgess vele feluletes temakrol,ez sokszor jobban kikapcsolja az embert mintha az elet mely kerdeseirol beszelne(persze olykor az is kell).

Volt egy idoszakom amikor az anyagi helyzetem megengedte hogy ki mozduljak othonrol, talalkoztam hogy emberekkel akikkel nem igazan voltunk baratok csak ismerosok;beultunk valahova egy sorre vagy egy kavera, jokat beszelgettunk,egyre gyakrabban talalkoztunk es meg egesz jo baratsag is kialakult.Hiaba, az ember tarsas leny, aki allandoan othon ul, az elobb-utobb be fog dilizni.

Mozdulj!;)

2012. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi elirtam - talalkoztam hogy emberekkel - az a hogy nem tudom hogyan kerult oda:)
2012. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elmehetnél könyvtárba, túrázhatnál, ha szereted a természetet, vannak túrakörök a neten, nézz körül hová csatlakozhatnál be. Ott biztos barátokra-, rendszeres együttlétekre is lelhetsz.

Kerékpározz, "tekerd ki magadból" a feszültséget, vagy fuss, maratoni távokat akár stb.stb. Próbálj (a neten) hasonló érdeklődési körűekkel összeismerkedni, akikkel közös célokért mozdulhattok.

2012. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)Mozogni szoktam,bár most bicajozni nem nagyon tudok a hó miatt,de régebben ha rossz passzban voltam,mindig elmentem biciklizni,úgyhogy az biztos beválik:)

12.50 Vannak emberek,akiket nagyon bírok,de a kapcsolatunk mindig csak "üzleti",pl fodrász stb.Sajnos.És őket sokkal kevesebbet látom,mint azokat,akik régen alátettek nekem.

12.52 Ezzel már próbálkoztam,de úgy látszik,nem vagyok valami jó kezdeményező:(Pl 2 csoporttársammal együtt voltunk gyakorlaton.Amikor én hívtam el őket kajálni a mekibe,akkor sosem jöttek,sőt,úgy láttam,mintha a terhükre lennék.Azt mondták,nem éhesek,de amikor én egyedül visszaérkeztem a mekiből,akkor érkeztek vissza ők is a burger kingből.Pedig alapból jóban voltunk,normálisnak tartom őket,de mégsem sikerül,így már nem szívesen kezdeményezek,mert ilyen rosszul sül el az összes.:SAki viszont hajlandó volt velem elmenni valahová,arról meg kiderült,hogy csak meg akart ismerni rajtam keresztül valakit,mert tetszett neki.Akkor sem én voltam az első.Mindegy,gondolom a sok gyűlölködés miatt vagyok ennyire taszító az embereknek,meg erre még rájön a depi a magány miatt.De mérges vagyok,amikor így átnéznek rajtam,nem esik jól.Ember legyen a talpán,aki ki tud ebből mászni.

12.55 A könyvtárat is szeretem,de ott sajnos csak idős bácsikák vannak:DVagy pont elkerülöm a korombelieket.

2012. febr. 18. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Sport és hobbi.

És igen az 5perces ismerőstől kérdezd meg,nem jönne el veled meginni egy sört!

2012. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!