Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szobatársakkal, hogy tennél a...

Szobatársakkal, hogy tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy eddig 3-en voltunk egy két szobás albiban, de most még fog jönni két csaj, és velük leszek egy szobába, mivel kell a pénz. Nem lesz semmi magánélete az embernek, nem tudom mit tegyek, illetve még hab a tortán, hogy holnap jönnek már beköltözni, de mind a ketten hót influenzásak, ott fognak szuszogni tőlem egy méterre, teljesen kivédhetetlen, hogy ne kapjam le?
2012. febr. 18. 16:24
 1/9 Darkkingdom ***** válasza:

ÁÁÁ Nejlon zacskó nyaknál szorosan megkötve,egy baci sem jut át rajta XD


Viccet férretéve, ha ketten is Ténylegesen influenzássak akkor 100ból 5% az esélyed hogy NEM kapod el,mivel az ott fog terjengni a szobában!

2012. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez rohadt bíztató, hogy egy két nap múlva 95%-os valószínűséggel leszek lázas:(
2012. febr. 18. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát sajnos valószínű, hogy elkapod. De lesz még ilyen helyzet, te is leszel majd beteg, hogy esne, ha rád fújjolnának? A magánélet, hát ha jól kijöttök majd, akkor nem fog hiányozni. Felteszel egy fülhallgatót, aztán kizárod őket. Vagy kimész a konyhába.
2012. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kollégiumba nem tudsz menni?


Bár influenzát ott is elkaphatsz, de ott is 3an vagytok 1 szobában és olcsóbb az albérletnél.

2012. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elég messze lenne koli, és így mostmár olcsóbb is h ennyien vunk. Rem megúszom tavaszig valahogy:)
2012. febr. 18. 16:39
 6/9 anonim ***** válasza:
húúú,én laktam elég sokféle kombinációban,de már nem laknék kizárólag olyannal,akivel nem muszájból kellene együtt lakni ill. akit nem csak eltűrnöm kellene...vhogy elég volt a sok össze-vissza emberből,akiknek a hülyeségeit el kellett viselnem!:)))
2012. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4en vagyunk egy koleszszobában és néha elég nehéz elviselni egymás sületlenségeit de legalább toleranciát tanul az ember. ráadásul a 4ből hárman legjobb barátnők lettünk (a 4. lány kicsit különc, a suliban egyátalán nincsenek barátai, otthon viszont van egy társasága szóval mi csak úgy vagyunk neki). ja és a 4 év alatt eddig egyetlen egyszer sem kaptunk el egymástól betegséget. nem köhögünk egymásra, nem használjuk egymás cuccait, poharát, hajvasalóját addig, ha meg végképp nagyon rosszul vagyunk, úgyis hazamegyünk.

meg nem tudom másoknak hogy nem tűnt fel, bennem az első megfogalmazódott gondolat az volt a kérdés elolvasása után hogy miért nem az eddigi két lakótársaddal költözöl egy szobába, és a két új lány jönne a másikba?:)

2012. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
17:56-nak mehetnének de előbb utób rám is rám kerülhet a sor a betegségben
2012. febr. 18. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem citromos illóolajat párologtass ha otthon vagy, illetve valami nagy dózisú c-vitamint szedjél ;)
2012. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!