Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés: ha a párod/fé...

Elméleti kérdés: ha a párod/férjed pl egészségügyi okokból intim testrész nélkül maradna, mit tennél?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

1. ápolnám a kis lelkét, mert azért elég súlyos lelki traumát okozna neki, hogy már nincs meg a királyi ékszer.

2. szép lassan visszacsempészném az erotikát az életünkben és felfedezzük újra milyen jó együtt és a testiség egy új arculatát.

3. Ha ő már nem érdeklődik a szex iránt akkor ebbe bele kell törődnöm.


Szóval igyekeznék új színt vinni az életünkben. De elhagyni nem hagynám el emiatt.

22/L

2012. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Túl sokat nem változna a kapcsolatunk, a szeretet ugyanúgy megmaradna. A szexuális kérdéseket meg meg lehet oldani máshogy is, nem csak hagyományos közösüléssel.


55/N

2012. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Hehe. Szép és nemes dolgokat hallattok itt, de ez nem így van. Valószínű, hogy akár hosszabb ideig is megmaradna a szeretet kettőtök között, de az ösztön erős. És ha abszolút alkalmatlan a fél a szexualitásra akkor megette a fene az egészet. Talán egy örökbefogadás segíthet valamelyest, de sok nő sokkalta jobban szeretne saját kölköt, tehát nem lesz képes megbirkózni eme gondolattal, hogy emiatt neki sose... Szóval lehet fél év, lehet 2, de nem sokkal később úgy is elhagyás lesz a vége.

Amúgy a kor is nagyon sokat számít. Illetve az előtte való eltöltött idő. Meg, hogy van -e már gyerek, tehát család.. És az, hogy kívánja -e a szexet a ffi. Mert műpénisszel is lehet ám alkotni, de a kasztrálás ugyancsak nemi vágy vesztést okoz, tehát ez elég fura lenne. Mármint az, hogy érdeklődne -e a szex iránt...

2012. febr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

"ha a férjed intim testrész nélkül maradna, mit tennél?


Úgy érted, hogy nem lenne nyelve??

2012. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
75%
Csak egy elméleti kérdés: Nem működik a sex a pároddal?Vagy összeszedett valami maradandó nemi betegséget?De, kérdésedre válaszolva, hogyha tényleg minden rendben van, jól működik a dolog, rendes időben hazaér melóból, nem piázik, nem drogozik, segít neked a háztartásban, (mos, főz, takarít) egyszóval emberileg megtaláltad a másik feled, akkor mindent megtennék az érdekében, hogy a sex ne álljon kettőnk közé. Ellenkező esetben valószínűnek tartom, hogy sokáig nem tudnék nemi kapcsolat nélkül élni, és hamár az ágyban sem, és emberileg sem kapok tőlle semmit, akkor ezt sokáig nem tudnám elviselni, és szakítanék vele.
2012. febr. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Természetesen emiatt soha nem hagynám el, de komolyan! Vannak más módszerek is, amivel örömet lehet szerezni.
2012. febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Én sem hagynám el emiatt a páromat! Nincs még egy ilyen ember a világon, mint ő, aki ennyire hozzám tartozna, hozzám passzolna. Én is támasza maradnék, és igyekezném másként megoldani a szexuális életünket, de ha ez erősen lehangolná, akkor tiszteletben tartanám. A szeretetem iránta erősebb.


25L

2012. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

A párom férfi,én vagyok a nő.Nem jelente túl nagy problémát,mivel rengeteg segédeszköz van már.Egy kicsit inkább azt sajnálnám,hogy neki nem lehet jó.

Gyerekünk már van,tehát ez a kérdés nálunk már megoldott.

2012. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Szép és jó, amiket írtok, de süt, hogy kamu. :D

A szeretet megmaradna, de gyanítom más mellett kötnék ki. Az meg hogy máshogy is lehet örömet okozni... hát ha a himbilimbit levágják (van ilyen amúgy? :D), azzal a heréket is gondolom, ez esetben a hormonok kissé megváltoznak, ha nem pótolják mesterségesen, és gyanítom a férfinak nem sok kedve lenne, meg mégis hogy okozol neki örömet? Ebbe belegondolva azért nem tartanám életképesnek a dolgot. :D

Persze ha ilyen akadálya nincs a dolognak, akkor lehet működőképes a dolog, akkor meg nincs miről beszélni, vele maradnék. De én úgy vagyok vele, hogy egy jó kapcsolat a legjobb barátság, és szeretői viszony egyben, ha valamelyik hiányzik, akkor az már más, minek maradni. :S

2012. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

lehet, hogy a partner változna meg, olyan szinten, hogy lehetetlenné tenné az együttélést (magába fordulna, megváltozna a személysiége, hiszen elvesztené a férfiasságát stb)


én utánajárnék hogyan lehetne műtéttel megoldani a helyzetet!

2012. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!