Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtad, hogy a férfiak mindig...

Tudtad, hogy a férfiak mindig a mamájukat keresik a nőben, Te hasonlítasz a párod anyukájára?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 09:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%

így már én is értem!figyelj kérdező ezeknek kb annyi az igazsága mintha én írnék egy cikket arról hogy léteznek e ufók.én azt mondom hogy igen akkor te elhiszed?nem.na ugye.

a saját tapasztalataidat vedd számításba és ne azt amit mások írnak neked ilyen újságokban,ez egy általánosítás,ami nem biztos hogy az 1 milliárd férfiből mindegyik az olyan nőhöz vonzódik mint az anyja,nem mellesleg ezt így kijelenteni elég hülyeség,mert szerintem ennek kivizsgálására több ezer ember kell és sok dolgot meg kell ez ügyben vizsgálni hogy ezt így ki lehessen jelenteni.én tudom és magam nevében beszélhetek és ehhez nem kell semmi vizsgálat és női lap,hogy én soha nem vonzódtam az olyan nőkhöz mint amilyen az anyám,sem belsőleg sem külsőleg.hülyeség ez úgy ahogy van.

2012. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én külsőleg az a típus vagyok, mint a párom anyukája, belsőleg pedig pont a meghatározó jellemvonásainkban nagyon hasonlítunk. Az apukám teljesen más volt mind külsőleg, mind belsőleg mint a párom, viszont az a dolog, ami a legjobban jellemző volt a viszonyunkra -tudniillik , hogy nem foglalkozott velem, nem beszélgettünk, játszottunk - pont jellemző a páromra is. Már gondolkodtam is rajta, hogy jól megkaptuk egymást...
2012. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
igen. külsőre csak annyiban, hogy mindkettőnknek fekete a haja... :D viszont belső tulajdonságokban sokkal jobban...karakán, irányító, problémamegoldó, furmányos, barátságos típusok vagyunk mindketten... :)
2012. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonym0117 ***** válasza:

Egyszer feltettem ezt a kérdést a páromnak, mire az ő válasza az volt, hogy igen. Azért, mert ugyanolyan önzetlen, és törődő vagyok vele, mint az édesanyja, szeretem, és féltem. :)

Szóval, igen, tudom! :) Bár szerintem viselkedésileg kicsit mások vagyunk.. de ez már a legkevesebb.

2012. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten hasonlitok anyosomra, alacsony novesu, kozepes testalkat, barna szem, barna haj, nem vagyunk vilagszepe, de rondak se vagyunk. Belsoleg is hasonlitunk: a legjobbat akarjuk a kozos szerettunknek:D Nagyjabol olyan eletfelfogasa van, mint nekem, de azert sok minden elter (ez a kor miatt is van, o mashogy nott fel, meg is nemikeppen hasonloan). Foztunk hasonlo ( de ez nem mervado, mert joval az utan kostolta meg a foztomet, hogy osszeismerkedtunk - 3 evre ra) Mondhatom, hogy hasonlitunk.

O is hasonlit apamra kicsit. Kulsoleg is, parom mondjuk kozepes testalkatu, apam vekony, apu izmosabb nemikepp (futo), parom a megerolteto melo miatt izmos. A kezuk is hasonlit. Nem tudnek egy zongorista kezu emberrel elni, egy vekony noies kezu emberrel. Igazi dolgos ferfi keze van apunak es a paromnak is. Arcra teljesen masok (apunak barna szeme van, szogletes kicsi feje, mint nekem, barna dus hajjal. Paromnak nagy feje van, ovalis, kopasz (egyebkent szokesbarna) szurke, sokak szerint kek szemmel. Orra egyenes, pisze, kinezetre apu a 80-as evek noi idealjahoz hasonlit jobban (ma is tapadnanak ra a nok:D, nem telt el 2-3 honap a 15 eves kapcsolata utan es mar volt baratnoje-mai napig vele van)parom inkabb 90-es evek idealja (egyebkent tiszta Bruce Willis-kedvenc szineszem). Belsoleg is hasonlitanak kicsit. Dolgos, szorgalmas emberek, becsulik a noket, soha nem hagynak szarba a baratokat, csaladot. Gyerekert mindent. Viszont kulonbozoek is, de az alapfelfogasuk hasonlo. Es mind a ketten jot akarnak a kozos szerettuknek:P

Bocs, hogy hosszu voltam.

2012. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Érdekes dolgok. azért messzemenő összefüggéseket, következtetéseket nem kell levonni.
2021. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!