Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak TÉNYLEG soha...

A férfiaknak TÉNYLEG soha semmi nem jut eszükbe maguktól?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy hazafelé menet a munkából felhívja a feleségét hogy kell e kenyeret venni. Vagy pl. itt a hideg idő van e otthon minden?


Vagy számlák, vagy bármi hasonló.

Ez egyéntől függ vagy hogy működik?



2012. febr. 5. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Általában a nők hatnak a férfiakra, tehát ha egy hülye, hisztis nő mellett van egy férfi,akkor áll elő ez a helyzet.
2012. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Az én vőlegényemnek eszébe jut sok minden magától is, és nem csak szexxel kapcsolatos dolgok. Fel szokott hívni, hogy kell-e valami a boltból, a számlákat is figyeli ő is, hogy nehogy valamit elfelejtsünk feladni. De rám sokan irigykednek mert nagyon rendes fiút fogtam ki, aki nem úgy tekint a házimunkára és az elintézendő dolgokra, hogy az csak és kizárólag a nő dolga.

Egyébként édesapám sőt a nagybátyáaim is mind vásárolnak, figyelik, hogy van-e otthon minden, és intézik a számlákat, úgyhogy nagyon sok olyan férfit ismerek, akiknek eszükbe jutnak ezek a dolgok, úgyhogy ez tuti egyénfüggő, vagy csak jól csinálja a család női tagozata a férfiak "idomítását". :-) Persze ez csak vicc volt.

2012. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Négy év együttlét után nyáron szakítottunk a barátnőmmel. Azóta egyedül élek és mint láthatod se nem haltam éhen, se nem fagytam meg. Azaz szoktam vásárolni és a számlákat is befizetem. Bár ez akkor is jellemző volt, amikor még együtt laktunk.


28/F

2012. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Sokáig éltem egyedül pár nélkül és ezeket a dolgokat kénytelen voltam magam elintézni, így természetessé vált.
2012. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
en eddig tobbnyire olyanokkal talalkoztam akik onalloak, es elinteznek dologkat maguktol. parom is szerencsere nagyon elorelato, mindig gondol mindenre.
2012. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha élt már egyedül, akkor jobban tudja h mit kell csinálni. De férjem ezt megfejeli egy olyan hozzáállással, hogy egyes dolgokat nem hajlandó csinálni, azokat nekem kell (mosogatás). Emiatt én örülnék, ha néha ezt-azt megkérdezne...
2012. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Poénból írhatnám, hogy igen, gondolkodni kizárólág a lányok tudnak. Komolyan nézve viszont felmerül a kérdés, hogy hol olvastál ilyet. Esetleg saját tapasztalat? Ha egy vagy két elemű mintából vonod le a következtetést, az nem túl bölcs általánosítás. Ha meg többel, és kizárólag ilyenekkel, akadtál össze, akkor valószínűleg ezt a típust vonzod be, vagy ezt hozod ki belőlük.


Utolsó kérdésedre: igen, egyéntől (és partnertől) függ. Van, aki nem kérdezi, hanem magától megoldja. Van, aki felhívja az asszonyt és egyeztet (ne legyen keresztbeszervezés). Van, akire a feleségnek kell rátelefonálni, mert magától nem jut eszébe; és olyan is van, akire hiába telefonál rá az asszony, mert kibújik a feladat alól, esetleg elfelejti. Egyébként meg lehet, hogy valaki az utóbbi csoportba tartozik, de ezt a tulajdonságát leszámítva egy klassz ember. Különbözőek vagyunk, és ez a szép a világban. Ha nálad ez a helyzet kérdező, és zavar téged, akkor valószínűleg jobban jársz, ha általánosítás helyett a saját kapcsolatodban keresed meg a megoldást.

2012. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

ha szükségem van vmire telefonálok neki,én itthon vagyok,ő nincs,akkor miért neki kelljen hivogatni?

Számlák meg ilyesmi,szintén én vagyok itthon,én szedem elő a leveleket,összekészítem befizeti..

Miért neki kellene foglalkozni vele?

persze mindezek magától is mennének neki,mert felnőtt ember.

De persze,biztos jobb b..szogatni ilyen hülyeségekért...

2012. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

A legelső válaszolónál a pont!!

Zsák a foltját!!

Amúgy egy hisztis kis p.csa vagy, aki unatkozik!!

2012. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
70%

22-től 27 éves koromig egyedül éltem, és mindent befizettem, amit kellett, főztem magamra, mostam, ...


most, hogy együtt élünk a barátnőmmel, semmi sem változott, ami eszembe jut, megcsinálom.

2012. febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!