Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két napja szakítottunk barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két napja szakítottunk barátnőmmel. Nem bírok se enni se aludni, nincs kedvem semmihez, unatkozom. Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 08:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy azért szakított, mert már nem bírta a sok veszekedést.
2011. márc. 5. 08:11
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Bírom az ilyet. Minek kell veszekedni akkor?

Velem is szakított a barátnőm de azért, mert már nem szeretett.

Csináld azt, hogy 1 hétig nem keresed és utána higgadtan elmész hozzá és megbeszélitek.

Nekem 1 hét szünet bejött, most újra járok a barátnőmmel. Addig ne is keresd.

2011. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Klánháborúzzál, CS-zzél(közbe zene), telepíts fel vmi régi megunt játékot. Vagy mennyél el biciklizni(mondjuk ahhoz kicsit hideg van).
2011. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős:( Én ilyenkor sokat vagyok barátokkal és az eléggé tud segíteni. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem ilyenkor semmi sem tereli el teljesen a figyelmem...mindig ott van a fejemben és azon agyalok. Szerintem is most hagyd egy kicsit békén, az tud segíteni, főleg ha ez csak egy ilyen "betelt a pohár" dolog.
2011. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szereted még? Ha igen, mond el neki, és ne várj ezzel hetekig...beszéljétek meg. Csak nem veszhettetek annyira össze hogy egyből gyűlöljétek egymást. Biztos meg tudod vele beszélni, csak akarni kell.
2011. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár nap szünet nem árt de azért szerintem sem érdemes hetekig várni.
2011. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!