Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk 3 év után. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk 3 év után. Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben veszekedtünk néha, de nagyon jó volt a kapcsolat attól függetlenül, meg is tudtunk beszélni mindent, de most mégis szakított, azt mondta szabadságot szeretne, de utána szívesen lenne velem, mert nagyon szeret, csak most szüksége van a szabadságra. Mit tegyek?:S
2010. szept. 29. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki időt.
2010. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress mást. Ha szabadságot szeretne az azt jelenti, hogy mással fog összejönni fél éven belül.
2010. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Min veszekedtetek?

Ha nem tudják megoldani a problémát együtt, később csak roszabb lesz.

2010. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
apró hétköznapi dolgokon veszekedtünk, néha kicsit türelmetlen volt velem. azt mondta hogy nem akar mást jó ideig, de előfordulhat hogy lesz valami.és tudom hogy nagyon szarul van, csak próbál elfelejteni.
2010. szept. 29. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Várd meg míg visszatér a szabiról.Ha visszatér...
2010. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam ugyanez a helyzet van már egy hónapja, csak ez egy 1 éves kapcsolat (volt). A barátom azt mondta h neki most szabadság kell, élni akar. Megszakad a szívem,mert én még nagyon szeretem. A legrosszabb az h egy egyetemre járunk és nap mint nap összefutunk,szóval felejteni így elég nehéz. Időközben kiderült h ő már TÉNYLEG éli világát...:(:S nagyon fáj. Én nem ezt az embert ismertem és nem ezt érdemeltem. Én is tanácstalan vagyok,bár mindenki azt mondja h hülye lennék ha várnék rá. Mást mond az eszem és a szívem:'(
2010. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek. utolsót nagyon meg tudom érteni, én is hasonlón megyek keresztül most. de próbáld meg lekötni magad valamivel, amit szeretsz. idővel minden jobb lesz majd :)
2010. szept. 29. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!