Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! Nem bírom tovább...

Mit tegyek?! Nem bírom tovább elviselni a nővéremet! SOS!

Figyelt kérdés

Szóval ketten vagyunk testvérek,mindketten lányok,én 17,ő 22.Anyáékkal nagyon rossz volt a kapcsolata,ezért amint betöltötte a 18-at elköltözött itthonról a 15 évvel idősebb komájához.Nagyon ki voltak akadva,de csak feldolgozták.Csak időközben előjött a nővéremnél az,hogy megrögzött,beteges hazudozó,a koma családját is mocskosul átverte,hitegetett mindenkit,hatalmas botrányt csinált,hazugságokból hazugságba keveredett.Iszonyatosan lejáratta a családunkat.Közben össze is vesztek a komával többször is,hol hazaköltözött,hol visszacuccolt.Most véglegesen külön mentek,úgy néz ki.

Mondanom sem kell ezalatt az érettségit nem csinált,egy semmirekellő.Mikor hazakerült beadta anyáéknak,hogy dolgozik,munkahelye van,stb.Csak egyszer anya odatelefonált arra az ominózus helyre,valamilyen okból.Kedvesen tájékoztatták,hogy életükben nem hallottak a nővéremről.Majd nagy kínok között rászánta magát,hogy estin befejezi a sulit,vagyis megszerzi a rohadt érettségit.Úgy van ugye,hogy minden 2. nap kell bemennie.Ez mellett nem csinál semmit,dolgozni esze ágában sincs!Zabál egész álló nap,csak hízik,hízik,fekszik,meséket néz.Én hazaesek a suliból olyan 4 óra körül,hulla fáradtan,ő pizsamában fekszik a tv előtt,kimegyek a konyhába és kezdhetek összetakarítani,a szemetet összeszedni utána.Ezután elkezdek tanulni,az egész nap alatt,újra felhalmozott mocskát én takarítom össze megint csak.A szobája egy mocskos disznóól,azt sosem takarítja ki.Semmit sem segít,nem takarít itthon,még a szemetet sem tudja összekötni,vagy az asztalt,pultot lemosni.A pénzt persze,kéri,követeli.

Azt meg még meg sem említettem,ha valamit netán fél szóval is kommentálok,akkor én vagyok leordítva,hogy mit képzelek magamról.Anyáék imádják őt.

Egy szóval egy mocskos,élősködő parazita.


2012. febr. 19. 20:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést az esetleges helyesírási hibákért,csak most is majd szétvet az ideg!
2012. febr. 19. 20:12
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ha anyádéknak tetszik amit (nem ) csinál akkor nem tudsz semmit tenni.nálunk ugy vágnának ki a hid alá ha ilyen lennék.

ha betöltötted a 18at, probálj meg elköltözni valahová.nagyszülök?

2012. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Á,addig nem bírom ki!Valamit most kell tennem.

Nem megoldható,hogy náluk éljek.

2012. febr. 19. 20:21
 4/11 anonim válasza:

Szia.

Először is nyugodj meg. :) a legjobb megoldás ilyenkor egy jó meleg zuhany..:) Holnap támad be anyukádékat hogy te neked ez már nem pálya..hogy te haza jössz hulla fáradtan hogy takaríthass a nővéred után. Hidd el hinni fognak neked. Mondd nekik hogy nyissák ki a szemüket, nézzenek körül nála.. a szobájába..MINDENHOL!! :) Viszont te most menj fürödj le és igyál egy jó meleg teát :) és nyugodj meg..mást nem tehetsz egyenlőre..:) Puszi.

2012. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy!Köszi!
2012. febr. 19. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem már rég kitettek volna az utcára,ha azt csinálnám,amit a nővéred.Durva,milyen emberek vannak:S
2012. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De miért kötelező neked takarítani utána?

Minek takarítson, ha van aki megteszi helyette?

2012. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Őt nem zavarja a kosz,ő abban szeret élni.
2012. febr. 19. 21:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Én meg nem tudom elviselni,apa külföldön van,elég sokat,anya is sokat dolgozik,így én csinálom meg,nem tudom elviselni.
2012. febr. 19. 21:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig ne csináld meg, míg a szüleid be nem látják, hogy milyen a nővéred. A szobádban legyen rend, tisztaság, ahol meg a nővéred jár, mocsok, amit maga után hagy. Szerintem ez felnyitná anyukád szemét.

Ha veszekedne veled, szépen megmondod neki, hogy te bizony suliban voltál, utána meg tanultál másnapra, tehát nem volt időd ilyen rendetlenséget csinálni, pakoljon, aki csinálta. Kész.

2012. febr. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!