Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! Nem bírom tovább...

Mit tegyek?! Nem bírom tovább elviselni a nővéremet! SOS!

Figyelt kérdés

Szóval ketten vagyunk testvérek,mindketten lányok,én 17,ő 22.Anyáékkal nagyon rossz volt a kapcsolata,ezért amint betöltötte a 18-at elköltözött itthonról a 15 évvel idősebb komájához.Nagyon ki voltak akadva,de csak feldolgozták.Csak időközben előjött a nővéremnél az,hogy megrögzött,beteges hazudozó,a koma családját is mocskosul átverte,hitegetett mindenkit,hatalmas botrányt csinált,hazugságokból hazugságba keveredett.Iszonyatosan lejáratta a családunkat.Közben össze is vesztek a komával többször is,hol hazaköltözött,hol visszacuccolt.Most véglegesen külön mentek,úgy néz ki.

Mondanom sem kell ezalatt az érettségit nem csinált,egy semmirekellő.Mikor hazakerült beadta anyáéknak,hogy dolgozik,munkahelye van,stb.Csak egyszer anya odatelefonált arra az ominózus helyre,valamilyen okból.Kedvesen tájékoztatták,hogy életükben nem hallottak a nővéremről.Majd nagy kínok között rászánta magát,hogy estin befejezi a sulit,vagyis megszerzi a rohadt érettségit.Úgy van ugye,hogy minden 2. nap kell bemennie.Ez mellett nem csinál semmit,dolgozni esze ágában sincs!Zabál egész álló nap,csak hízik,hízik,fekszik,meséket néz.Én hazaesek a suliból olyan 4 óra körül,hulla fáradtan,ő pizsamában fekszik a tv előtt,kimegyek a konyhába és kezdhetek összetakarítani,a szemetet összeszedni utána.Ezután elkezdek tanulni,az egész nap alatt,újra felhalmozott mocskát én takarítom össze megint csak.A szobája egy mocskos disznóól,azt sosem takarítja ki.Semmit sem segít,nem takarít itthon,még a szemetet sem tudja összekötni,vagy az asztalt,pultot lemosni.A pénzt persze,kéri,követeli.

Azt meg még meg sem említettem,ha valamit netán fél szóval is kommentálok,akkor én vagyok leordítva,hogy mit képzelek magamról.Anyáék imádják őt.

Egy szóval egy mocskos,élősködő parazita.


2012. febr. 19. 20:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szedd össze a szemetét amit maga után hagy, és dobd be a szobájába:)))ha már disznó ól elfér benne az is.
2012. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!