Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a párja elment külföldr...

Akinek a párja elment külföldre dolgozni: mit éreztél, hogy tudtad elviselni hogy nincs, mennyi idő után törődtél bele?

Figyelt kérdés

Amióta megtudtam, hogy el akar menni a csodás gazdasági helyzet miatt, egyfolytában csak elsírom magam már csak a gondolattól is... Egyszerűen nem tudom elviselni a gondolatát sem! :(


A párod mennyi időre ment, milyen időközönként kommunikáltok, találkoztok?


2012. febr. 5. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
miert nem mesz vele? en is kulfoldom vagyok, de a parommal egyutt. nem kell elvalni azert.
2012. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
megértelek én voltam kint egyedül és haza jöttem mert nem bírtam nélküle,nyáron együtt megyünk!ti is menjetek ketten
2012. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerek házaspárt ahol a férj külföldön dolgozik a felesége meg itthon van. Naponta szoktak beszélni telefonon, ahogy az idejük engedi msn-en beszélnek. Van három gyerek, ők az anyával itthon vannak. Találkozni félévente szoktak olyan 1-2 hétre. Jól viselik. Sírás nem volt, csak az utolsó nap amikor elváltak volt rossz kicsit.
2012. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pocsék érzés volt, de tudomásul vettem, mert muszáj volt. Két évig éltem egyedül, amíg ő tőlem 10.000 km-re dolgozott. Minden nap beszélgettünk telefonon (amikor már volt telefonja), minden nap írtunk egymásnak levelet (nem e-mailt), és egyszerűen eltelt. Ha racionálisan nézed, hogy muszáj, mert meg kell tenned, meg kell tennie, akkor sokkal könnyebb. Hiába is hisztizik, sír az ember - én nem vagyok ilyen típus - azzal sem ér el semmit, csak azt, hogy a másikban keletkezik egy rakás hamis bűntudat, és még nehezebb lesz neki is, neked is elszakadni egymástól.


Ha muszáj, akkor muszáj. Nehéz, de még mindig jobb, mint az éhenhalás, nem?

2012. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik válaszoló vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy igen el telik nekik is az idő, mert muszáj tudják, hogy ezt kell tenniük. De mérlegelned kell. Neked megfelel-e. Én is voltam igy, de nekem ment. Az, hogy félévente találkozzak a másikkal nem bírtam. Nálam pár hónap után jött a megcsalás. Tudom sokan kibírják, én nem vagyok olyan, ezért jól meg kell gondolni, mert a kapcsolat hamar rámehet a egészre.
2012. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam szó sem volt megcsalásról, sem az ő sem a a saját részemről. Fél ill. háromnegyed évenete jöhetett haza 1 hétre. Kibírtuk, nem volt könnyű, de muszáj volt.
2012. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem eltántorítani akarlak, az én volt-barátom kiment az északiakhoz 5 hónapra, 1 hónapon belül megcsalt egy nagyon csúnya északival, akinek szintén barátja van, de az nem tudta meg a dolgot. nekem elküldte a csaj a skype/msn/facebook beszélgetéseiket e-mailben, szó nélkül..én meg szakítottam barátommal mert egy balfék (: a csajnak meg nem akarom szétszedni a kapcsolatát, nem vagyok olyan, mint ő. a volt barátom 1 hónapon belül visszajön magyarországra, már csak cuccokat kell cserélnünk. nagyon sokat tanultam a volt barátommal történt dolgokból, másfél évig voltunk együtt. de én azóta már szerelmes vagyok (és maradok is örökre:), sokkal jobb és harmonikusabb az egész életem, mint bármikor volt ezelőtt.

17/L

2012. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

20:57-nek

Épp ezt mondtam, hogy valahol jön a megcsalás valahol pedig nem. Nálatok szerencsére nem. Mondjuk nálunk én megcsaltam, de biztos vagyok benne barátom is megcsalt kint attól, hogy én nem tudok róla. De ismerem szex nélkül nem bírja fél évig.

2012. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonym0117 ***** válasza:
Az apu is kint dolgozik, Németországban. 6 hetente jàr haza, és egy hétig van itthon. Nekünk inkàbb megkönnyebbülés volt, hogy kijutott, hisz azóta ( féléve) nagyon sokat javult az anyagi helyzetünk. Vett egy német kàrtyàt, igy naponta tudnak beszélni. Persze, ha még nincs gyermeketek te is kimehetnél vele. :)
2012. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonym0117 ***** válasza:
#9-es vagyok, azt elfelejtettem, hogy reggeltöl estig dolgozik, hullafàradt. Nem lenne ereje még csajozni menni. És persze szereti az anyut.. :)
2012. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!