Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam rendbe a kapcsol...

Hogyan hozzam rendbe a kapcsolatomat a lányommal?

Figyelt kérdés

Most 20 éves, lassan férjhez megy, de nem akarja velem tartani a kapcsolatot, mert nem úgy bántam vele kamaszként ahogy kellett volna. Mondta nekem akkoriban sokszor hogy majd később bánni fogom, teljesen igaza lett! Van egy húga, aki most tölti a 18-at, sz*rik a fejünkre, ezt is mondta, igaza lett. Akármit mondok, mindig egy határozott elutasítás a válasz. Kétségbe vagyok esve.


50F


2012. febr. 20. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Én 22 éves vagyok. És a szívem mélyén reméltem, hogy egyszer apa majd megkeres, hogy szia kislányom...

Szerintem hívd el egy kávézóba és beszéljétek meg a dolgokat. Csak egy esélyt adjon.

2012. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Eddig én sem kerestem, csak a feleségemmel beszélgettünk.

De hiányzik hogy nincs ott, nem tudunk beszélgetni.

2012. febr. 20. 09:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kereste?

Mi változott meg?

(én is reménykedek, hogy egyszer majd...)

2012. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amikor tini volt és lett egy komoly kapcsolata - most az a fiú lesz a férje - akkor tiltottam őket egymástól, hogy tanuljanak hétköznap, hétvégén mehet... Nem szólt semmit, elfogadta. De amikor össze kaptak kicsit a barátjával, a fiú eljött a házunk elé, és megbeszélték a dolgokat, én ezért is szóltam, már tudom hogy nem kellett volna ilyen keményen fognom őt. Kivételeztem a húgával, stb. És azt mondta akkoriban, hogy majd akkor fogok mindent bánni mikor a húga sz*rni fog a fejünkre, és ha idősebbek leszünk és segítség kell, akkor ő se fog jönni, majd vissza kapjuk.
2012. febr. 20. 09:20
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Azért van az életünknek is "egy GPS készüléke", hogy megnyomhasd/megnyomhassátok az újratervezés gombot.


Hívd fel, beszéljetek meg egy találkozót!

Az élet rövid.

2012. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A párjával szoktam beszélni, ő is próbálja rávenni.
2012. febr. 20. 09:39
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
ha nagyon nem megy, akkor írj egy levelet első körben.
2012. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Theorba ***** válasza:
94%

Nehéz egy jószándékú válaszolónak így ismeretlenül tanácsot adni. Oly láthatatlan apróságok milliárdjainak szövevényéből áll össze az élet, s mi ebből most vajmi keveset láthatunk.


Mindenesetre én úgy gondolom, valami nagy-nagy, személyreszabott kedvességgel kéne meglepned, némi beismeréssel fűszerezve.

2012. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is írj egy levelet. Az emberek kiváncsiak, azt biztos el fogja olvasni. És azt tényleg ne hagyd ki a levélből, hogy neki volt igaza, és már bánod a szigort. Viszont magyarázd is meg, miért tiltottad őket egymástól! A lehető legőszintébben.
2012. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg a lanyat annyi serelem erte (meg ha ki sem mutatta), hogy nincs kedve ujra probalni az apa-lanya kapcsolatot. Egy ilyen kapcsolatot hosszu evekbe is tarthat megjavitani. Ha a lany kepes megbocsatani, akkor akar rovidebb ido alatt. Termeszetes ehhez az is kell, hogy On komolyan beszeljen vele.


Ezt sajat tapasztalatombol irom, mert edesapam nehany honapja keresett fel 11 ev utan. Megadtam neki a lehetoseget, hogy talalkozzon velem. Azota o probal melyebb kapcsolatot kialakitani, de falakba utkozik. Ha egy gyerekkort kepes volt tonkretenni, akkor nem varhatja azt el, hogy felnottkent a nyakaba ugorjak. Amit mindenki tud/lat, azt o is, de nem tekintem fontos szemelynek az eletemben. A kimaradt idot soha nem tudja bepotolni, es a nyomorult gyerekkort nem tudja megjavitani.

Gyakran egy elet is keves arra, hogy a gyerek elfelejtse a szulo altal ozott serelmet, es jo kapcsoltatot alakitson ki vele.

19 eves lany.

2012. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!