Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elhagynád az országot, ha...

Te elhagynád az országot, ha örökölnél 1,6 milliárd forintnyi dollárt, de az lenne a feltétele, hogy Miami-ban kell letelepedned?

Figyelt kérdés
Az örökség nagy része ingatlan, amelyet az örökbe hagyó végakarata szerint 2082-ig nem lehet eladni és állandóan gondozni kell illetve felügyelni a karbantartási munkákat. Az ingatlan egy 3,5 holdon elterülő park (Miami ény-i részén) és az ott lévő 600 nm-es ház teljes berendezéssel. A teljes összeghez közvetlenül nem lehet hozzáférni, csak félévente 160 ezer dollárhoz (kb. 32 millió Ft) járulék formájában, amelynek a 85-90%-a az ingatlan karbantartására szolgál. Te hogyan döntenél? Itt hagynád az országot és a barátaidat?
2012. febr. 20. 15:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem mennék. Nem lennék hátralévő életemben egy amerikai milliomos posztumusz házmestere.
2012. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
96%

Hú de ráéreztem, a fél karomat tettem volna rá, hogy a kérdező 50 körüli férfi.


Ja és igazad van, ez az ország nem élhetetlen. Nézzetek körül mi megy máshol. Persze nem jó, ami itt van, de ha valaki lát is nem csak néz, az rájön, hogy jelenleg máshol is hasonló a helyzet.

2012. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:

Nehez dontes.

Akarhogy is dontesz, jol merlegeld a dolog pozitiv es negativ oldalait.

2012. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
92%
Aaa, Miami és még fizetnek is érte? Szó nélkül.
2012. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
98%

Én nem mennék.

1 Én is z örökség rabszolgájának érezném magamat.

2 Nem akarnék máshol megszokni, mivek mindenem itt van.

Amim van, az kevés. Ez a kis haza, a megszokott házak, ismerősök, rokonok, nyelv, kultúra.

Már öreg lennék elköltözni.

3 2082-t nem érem meg.

Nekem ezért nem éri meg.

2012. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
58%
Ja
2012. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Hát én úgy mennék mint a szél! :D
2012. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Gondolkodás nélkül, azonnal!
2012. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

Csak annyit kérdeznék, hogy mi lett az ismerőssel? Mert én még mindig azt gondolom, ez átverés. Tényleg nagyon sok e-mail van ilyen szöveggel, h örökölt az illető blablabla.

Ez valós dolog volt?

Ha igen, hogy vannak kint?

(ha szükségük lenne segítségre odakint, én szívesen dolgoznék náluk, minden vágyam elmenni M.o.-ról...)

2012. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 Szergej55 válasza:
Ezt az országot sajnos egy büdös szó nélkül tudnám itt hagyni. Sajnos a helyszínt nem nekem találták ki, és túl sok kötöttséget is jelentenének ezen feltételek számomra. Az államok északkeleti felébe viszont szívesen kihúznék, csak hát szeretném a jövendőbeli ingatlanjaimat teljesen a saját irányításom alatt tudni :)
2013. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!