Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyának hogy magyarázzam el?...

Anyának hogy magyarázzam el? (lent)

Figyelt kérdés
Húgom 10 éves, én 15. Fodrásszal ugyanolyan hajat vágat nekünk , ugyanolyan ruhákat vesz, és mivel ugyanabba az iskolába járunk ez nagyon gáz :(
2012. febr. 20. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem döntheted el milyen hajad legyen? Ez baj. Mondd meg, hogy kitaláltál valami másmilyen fazont, ami jobban tetszene.
2012. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul az volt nagyon kínos, mikor hosszú hajunkat ugyanolyan faszonúra vágta le fufruval :(
2012. febr. 20. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
faszonúra? :D
2012. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én tényleg nem tudom, hogy ez másoknál hogy megy, de én egész kicsi koromban is eldönthettem, milyen legyen. Pedig sok mindenben nem engedékenyek a szüleim. Azt se értem, hogy a fodrász mért nem téged kérdez, 15 évesen mehetnél is egyedül. De azt finoman tudod vele éreztetni, hogy ez meked nem tetszik. Nem kell veszekedni, de mondjuk ha legközelebb mentek, lelkesen elkezdhetnél arról beszélni, hogy milyen haj tetszik neked nagyon, és hogy lehetne-e olyan. Ha nem, akkor meg nyugodtan kérdezd meg, hogy mért nem.
2012. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mondd el neki, hogy teged ez zavar. szeretned kialakitani a sajat stilusod, menjetek el egyutt ruhat venni csak o meg te (hugod nelkul). hajat pedig ilyet es ilyet szeretnel (valami konkrettal allj elo), remeled, hogy neki is tetszene.


finoman csinald, hogy ne bantsd meg, csak vezesd ra

2012. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!