Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az eszemmel tudom, hogy...

Ha az eszemmel tudom, hogy egyedül a 2 picivel jobban kijönnénk, akkor mégis miért nem vagyok képes kirúgni az apjukat?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért van ez. Egy ideje már leesett a rózsaszín szemüvegem, azóta tudom, hogy csak egyre rosszabb helyzetbe kerülök, mióta összeköltöztünk. Hát még ahogy jöttek a bébik, ráadásul ketten.

Kiszámoltam, hogy ha már dolgozom, és nem segít egyáltalán, akkor is jobban kijönnénk, mint így (mert én nem b.szom el a pénzt állandóan...)

Mégis miért vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nem merem vagy nem tudom azt mondani, hogy elég volt ?


2012. febr. 21. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Millióan vannak így mindenféle problémával. Azt hiszem, az van mögötte, hogy EZT a problémát már ismered, azt, ami jöhet, meg nem...
2012. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 big dog válasza:

Azért mert félsz.

Az idő múlásával egyre nehezebb lesz,nem kéne megvárni amíg idegroncs leszel esetleg a megromlott kapcsolat a gyerekek rovására megy.

Mondanám,hogy beszéljétek meg,állítsd választás elé de ha már nem szereted akkor tökmindegy.

2012. febr. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan a felismerés, az első lépést már megtetted. Most jön a következő, egy alapos beszélgetés a pároddal.
2012. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert ezzel lemondasz a legfontosabb dologról, arról, hogy normális családod lesz. A remény?
2012. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát igen.Nekem is hasonlo helyzetem van ,és én sem merem itt hagyni.az ember fél az ismeretlentöl vagy sajnálja a másikat a gyerekek miatt.hát ezt neked kell eldöntened hoyg le éled az életedet egy olyan mellett akit nem szeretsz vagy lépsz és tudodhogy lehet jobb is .
2012. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!

Az is nehezíti, hogy valahol még mindig nagyon szeretem. De ez nyilván nem fog örökké tartani, főleg ahogy mostanában csinálja a dolgokat, az csak azt erősíti, hogy el innen, amíg nem leszek öregasszony és nem ebben nőnek fel a kicsik. Csak valamiért még mindig nem érzem az erőt :(.

Talán ha már dolgozni fogok, és nem lesz időm szívfájdalomra meg önsajnálatra.

2012. febr. 22. 15:08
 7/7 anonim válasza:
Ez a legrosszabb de ez idövel csak nehezebb lesz.a gyerekek nme fogják neked megköszönni hogy tönkre tetted az életedet.!Csak mondom.
2012. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!