Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyák, ezt lehet jó...

Édesanyák, ezt lehet jó szemmel nézni, vagy kellemtlenséget jelent?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, én 24 vagyok, ő 25 éves. Nekem nem volt még komolyabb kapcsolatom, így nem tudom, hogyan mennek ezek a dolgok. Neki sem volt előttem barátnője egyáltalán.


Hat hete találkozgatunk rendszeresen, heti több alkalommal. Ez egyelőre ismerkedés, előtte nem ismertük egymást, viszont mindketten úgy vagyunk vele, hogy ebből több is lesz valószínű, még ha nem is kapkodjuk el.


Voltam már náluk pár alkalommal, az anyukájával egyszer találkoztam futólag.


A fiúnak 2 hét múlva lesz a születésnapja, azt mondta, lesz náluk egy kis családi összejövetel, és szeretné, ha elmennék én is. Persze szívesen megyek, ha hívott, csak kicsit tartok is tőle, ez hogy veszi ki magát.


Őt már ismerem valamennyire (bár csak bő 2 hónapja), de a családot egyáltalán nem, ők sem engem. Nem veszi az rosszul ki magát, ha egy idegen ember is becsöppen egy ilyen családi eseményre? Vagy ebben nincsen semmi zavaró?


Az egyik barátnőm anyukája kijelentette a barátnőmnek, hogy senkit nem vihet haza hozzájuk, akit nem ismer legalább 3 hónapja...


Mások hogy vannak ezzel? Szívesen látnátok egy lányt családi eseményen, akkor is, ha nem ismeri régóta a fiatokat?


2012. febr. 22. 07:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem örülj, hogy meghívott, azt jelenti, hogy szívesen látnak a családban. Inkább az lenne fura, hogyha nem hívott volna meg!!

Érezd jól magad, ne görcsölj ennyit.

2012. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Menj, menj!!
2012. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!