Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntsek? (hasonló,...

Hogyan döntsek? (hasonló, tapasztalat)

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal (én 25 N, ő 29FF) 2 éve tudom, hogy a páromnak egy veleszületett rendellenesség miatt nem lehet gyereke. Megkérte a kezem fél éve, igent mondtam. Szóba jött az esküvő.... most vacilálok....családot, gyerekeket szeretnék. Most mit tegyek? Örökbe fogadni nem akarok, hiszen én termékeny vagyok!?
2009. nov. 25. 08:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, szereted e annyira hogy vele maradj?! Én 100% hogy a Párommal maradnék, mert nagyon szeretem, bármennyire is nagyon szőrnyű lenne, hogy nem lehet saját babánk. És ha nem akarsz örökbe fogadni, akkor van sperma bank. Lehet hülyeség, de az örökbe fogadáson kívűl csak ez jut eszembe. 22/L
2009. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Amikor megkérte a kezed, mért nem akkor vaciláltál ezen?

2009. nov. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
nagy volt a "külső" nyomás... anyámék is meg az ő szülei is mondogatták, hogy olyan jól megvagyunk, meg olyan szépek vagyunk /egyébként a vicces az, hogy az én szüleim nem tudják ezt a dolgot, mert a párom megkért rá, hogy ne "reklámozzam", de esküvő előtt úgyis el kellene mondani..../ gypébként nagyon szeretem, tehát mint párom, mint férjem elfogadnám, csak ez a baba dolog....?
2009. nov. 25. 08:48
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Spermabank.
2009. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
mesterséges megtermékenyítés? csodák mindig vannak
2009. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hagynám el a párom azért mert nem lehet gyereke, vagy mert fél keze van. Mit szólnál, ha fordított lenne a helyzet?

Ott a spermabank, lehet gyereked.

2009. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
91%

Hát a nagy külső nyomás enyhítésére elmondanám a szüleimnek és megkérdezném, nekik mi a véleményük, gondolkozzanak a dolgon, ők mit tanácsolnak.

Párod szülei tudják, de a te szüleidnek is joguk van tudni, ez nem reklámozás... A párod szüleinek értelemszerűen nem lesz saját unokájuk, de a te szüleid vajon mit szólnak, kíváncsi lennék rá.


Aztán párommal beszélgetnék, hogy ő mit szólna a spermabankos megoldáshoz.

Azt tudnia sem kell másoknak, "saját" babátok lehet. Kérdés, hogy ő ezt meg tudja-e emészteni, feldolgozni, hogyan viszonyul a krdéshez. Ha ő ezt elvetné, én elhagynám, de ezt nem közölném vele a válasza előtt természetesen. Nem tetszene ugyanis, hogy ő ennyire se képes egy gyerekért, tőled pedig elvárja, hogy törődj bele, a kedvéért nem lesz saját gyereked.

Ha a spermabank ellen nincs kifogása, akkor hajrá, neked saját babád lesz és nektek pedig közös!!!

2009. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem kérdés! Gondolj bele, micsoda szerencse, hogy nem te vagy terméketlen! Te teljesértékű anya lehetsz mellette is, te hordod ki, a te véred (is) lesz. A párodat, akit ha igaz, hogy valóban szeretsz, ezért végképp nincs értelme elhagyni! Nem is értem. Nem is annyira te, mint szegény vőlegényed mit szólhat az egészhez...

Az örökbefogadást ilyen esetekben végképp nem értem...

2009. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
de most gondoljatok bele tényleg, ha fordított lenne a helyzet és nekem, mint nőnek nem lehetne... szerintem nem állna ki mellettem. De ez mondjuk nem befolyásol, mert a férfiak nagy része ilyenkor nem áll ki egy nőért. Ez is bennem van, hogy miért én lennék "gerinctelen"?
2009. nov. 25. 09:06
 10/38 A kérdező kommentje:
spermabankról már beszélgettünk... azt monda, hogy neki "ciki" lenne, hogy nem saját vére a gyerek, csak kihordom meg megszülőm "más" gyerekét.Én mondtam neki, hogy ez nem olyan, hogy összefekszek valakivel és abból lesz a baba...de ettól óckodik.
2009. nov. 25. 09:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!