Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem anyám volt...

Beleszerettem anyám volt pasijába. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben? Mennyi idős, te mennyi vagy, meddig voltak együtt, mennyire szerették vagy esetleg még mindig szeretik egymást, hogy viszonyulnak egymáshoz stb.
2012. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21 vagyok, ő 28. 1 évig voltak együtt, de nem is volt igazán szerelem, a végén már csak kínlódtak, most barátok.
2012. febr. 22. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az érzés kölcsönös? Vagy csak te szerettél belé? Szerintem nincs benne semmi egy részről, hisz korban hozzád illik, egyébként viszont elgondolkodtató. Én tuti nem tudnék úgy vele lenni, hogy tudom hogy előtte anyummal volt. Ízlések és pofonok..
2012. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm viszonyt kezdett az anyja pasijával. A férfinek amúgy volt egy szeretője is, egyszerre 3 nőt kellett kényeztetnie.


Beszéld meg anyukáddal, ha neki nem gáz, érdeklődj hogy a pasi is viszonozza-e.

2012. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem vele erről, de úgy látom, hogy ő is érez valamit. Igazából anyám miatt nem tudom, hogy mit csinálhatnék. Nem szeretnék vele ez miatt rossz kapcsolatot. Hogy mondhatnám ezt el neki?
2012. febr. 22. 17:14
 6/6 Prixoll válasza:
Én nem bonyolódnék bele,ha kiderülne hogy késöbb járnátok az édesanyádnak nagyon rosszul esne,szerintem beszéld meg anyuddal,de szerintem nem örülne neki.
2012. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!