Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önkormányzati lakás nekünk jár?

Önkormányzati lakás nekünk jár?

Figyelt kérdés
18 éve X településen laktam (falu). Párom 7 éve Y településen(falu). Ideköltöztem hozzá 3 hónapja. Én tanuló vagyok, neki több mint fél éve volt munkahelye 1,5 évig, előtte tanult, most megint dolgozik, első fizetése áprilisban. Most várjuk áprilisra a babánkat. Van esély arra, hogy X vagy Y (inkább X) településen önkormányzati lakást kapjunk?
2012. febr. 22. 19:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
kétlem, hogy egy faluban van akárcsak 1 önkormányzati lakás is...
2012. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondolsz, hogy az összes foglalt? Mert van jó pár azt tudom, de hogy üres van e?!
2012. febr. 22. 19:57
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
(városban vagyok, és ott ilyen leszólás nincs.. de szerintem nem kell vele törődni:valahol lakni kell, és nyilván a legoptimálisabbat kell megkeresni) sz. menj be pénteken, a szoc.oszt.ra és kérdezd meg -az is idő, míg beszerzitek a papírokat, és még az is lehet, hogy sikerül.
2012. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a nem kötekedő, hasznos válaszokat! Meg van a következő úti cél :)
2012. febr. 22. 20:03
 15/16 anonim ***** válasza:
39%
Ez csak természetes. Írd össze egy papírra, hogy mire van szükségetek, azt adjátok be. El sem hiszem, hogy te nagykorú vagy. Hol éltél eddig? Meg mi az, hogy nektek jár?
2012. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"kétlem, hogy egy faluban van akárcsak 1 önkormányzati lakás is..."


El vagy tévedve! Nagyobb falvakban egészen biztos van, az én szülőfalumban elég sok, majdnem az összeset közalkalmazottak lakják, elsősorban tanárok.

2012. febr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!