Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fúk szerintetetek hogy viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiscsaj69 kérdése:

Fúk szerintetetek hogy viselkedik, egy férfi, aki tényleg szereti a barátnőjet? Hogy viselkedik, és hogy mutatja ki neki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 12:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Inkább az a kérdés, mit várnak el a lányok ezen a "címen"...
2012. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Most nem ez a lényeg,mert vannak az ostoba nők,és a normálisak!Én egyszerűen csak arra lennék kíváncsi hogy elvárásoktól függetlenűl mit vagy hogy tesz az a férfi aki szereti a barátnőjét,őszintén!
2012. jan. 11. 12:58
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő... Törődök vele, meghallgatom, segítek neki ha kell valamiben, éreztetem vele, hogy ott vagyok neki, számíthat rám. Őszinte vagyok hozzá, és azt adom neki, amit én is elvárok cserébe (azaz nem verem át.)

Persze, a helyzet, a pillanat az igazi meghatározó a dolgokban...

2012. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen de én úgy vagyok vele,ha szeretem akkor mindig mellete vagyok,és szeretném minél boldogabbá tenni,örömet szerezni!Pl.ha tudom hogy valami nagyon tetszik neki,vagy szeretne,akkor megveszem,vagy megteszem neki,csak hogy lássam örömet tudtam neki szerezni!És igen az őszinteség az nagyon fontos!:) De akkor is mellette kell állni ha olyan a helyzet,ahogy te mondtad,hogy pl.veszekszünk vagy hasonló,mert akkor is szeretjük a másikat csak haragszunk rá!Nyílván ha megcsal vagy hasonló,annak meg van a következménye!Köszönöm a válaszod!:)
2012. jan. 11. 13:06
 5/17 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Amúgy igen, ezen múlik egy kapcsolat,- sőt, az egész élet- hogy a problémák elől megfutunk-e, vagy próbáljuk megoldani. Véleményem szerint az olyan kapcsolat, amiben a konstruktivitás helyett a veszekedés, a másikra való ujjal mutogatás dominál, az már nem kapcsolat, inkább csak vergődés. Mint ahogy a szó is mutatja, a szerelmet a szeretet mozgatja, nem a harag...
2012. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem veszekedés kell egy egészséges szinten,mert ha már veszekedni sem veszekszik egy pár ott már nagy a baj hisz annyira sem érdeklik egymást hogy valamin össze kapjanak!Persze ésszerű mennyiségben!
2012. jan. 11. 13:13
 7/17 A kérdező kommentje:
És igen nagyon fontos hogy megoldjuk a problémákat,és ne megfutamodjunk előlük!Meg kell beszélni,mert másképp csak rossza vége lehet,ami úgy végződik hogy vége a kapcsolatnak!Én azt mondom mindenki annyit tesz a kapcsolatáért amennyit ér neki!
2012. jan. 11. 13:15
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát, ezzel nem értek egyet maradéktalanul... inkább úgy mondanám, hogy az építő jellegű vita még elmegy. De mondjuk, ha összekapnak mindenféle apróságon, az már nem jó.
2012. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát igazából én is erre gondoltam,csak nem épp megfelelően fejeztem ki magam!:)
2012. jan. 11. 13:19
 10/17 anonim ***** válasza:

A kibontakozó vitába bele szólva én is úgy gondolom, hogy a vita és veszekedés kell a kapcsolatba. Egyszerűen nincs olyan, hogy mindenben egyetértünk.

Az a mostani tapasztalatom, hogy akik sokáig nem veszekedtek, azoknál az egyik személy érdeke sérül, és van hogy erre már csak a házasságban jön rá. Akkor pedig már nem egy egyszerű vita és veszekedés van az egészből és gyakran váláshoz vezet...


A veszekedés számomra csak az érdekek egymásnak feszülését jelenti, és elengedhetetlennek találom egy párkapcsolatban.


A kérdéshez is hozzászólva, szerint

2012. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!