Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le ezt az...

Hogyan küzdjem le ezt az érzést? Nem akarom feladni a kapcsolatom!

Figyelt kérdés

Sziasztok. 22 éves lány vagyok,van egy lassan fél éves kapcsolatom. Szeret a barátom és én is őt.

Azonban mostanában kb 3 hete azt hiszem flörtölök azzal a sráccal akibe 2 évig annyira szerelmes voltam h nem vettem észre h csak hagyom magam kihasználni. Csak d.ugni jártunk össze elég sokáig. Néha voltak benne szünetek(amikor neki összejött egy olyan lány akit érdemesnek tartott h felvállaljon-erre így utólag rájöttem).

Én mikor láttam h ő kapcsolatba van,akkor engedtem a fiúnak aki randira hívott már többször is,csak én a másik miatt mindig nemet mondtam. Akkor világosodtam meg vagy nem tudom,de rájöttem h neki sose leszek elég jó.

Így most van egy lassan fél éves párkapcsolatom. És boldog vagyok.

De mostanában kezdek összezavarodni. A srác akivel csak összejártam újra írogat,annyira aranyos. Emlékeztet arra h milyen volt amikor beleszerettem...és hiányzik. Minden vele töltött perc. A barátom minden mozdulatába keresem a hibát,mert nem tudom. mert okot szeretnék h találkozzak a másikkal vagy nem tudom. Pedig tudom hogy mit akar,és én ezt nem akarom. És mégis mikor ír én újra és újra visszaírok.

De nem akarom elkezdeni megint ezt a ribis viselkedést. A kapcsolatomon szeretnék dolgozni,h jobb lehessen.

Már ott tartok h géphez se ülök csak h ne lássam mit ír.


2012. jan. 20. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszamész ahhoz a hüly€gyerekhez, akkor meg sem érdemled a mostani barátod, aki szeret! Nem veszed észre, hogy kihasznált?

Tegyük fel, dobod a barátod, mert újra ribiskedni akarsz (ahogy Te fogalmaztad). A srác talál egy olyan csajt, akit fel mer vállalni, most mi lesz Veled? Hoppon maradsz? Felkeresed az exbarátodat, hogy fogadjon vissza? Lehet, hogy visszafogad, de a bizalom eltűnik. A kapcsolatotok "gyengébb" lesz. Ne csinálj ostobaságot, ez egy hirtelen fellángolás. Küld el a csába' és maradj a barátod mellett, aki SZERET!

2012. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bánomisén ***** válasza:
Tiltsd le, már minden normális e-mail szolgáltatásban van blokkolás, és akkor nem tud írni.
2012. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Amig nem kezdett el irni,addig én is azt hittemh 100%-ig biztos vagyok az érzéseimne a barátom iránt...

Most kicsit összevagyok zavarodva... és nem tudom kivel megbeszélni sem

2012. jan. 20. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:
ha annyira hűséges akarsz maradni, vagy a pároddal, akkor csak annyi h elhatározod, hogy többet nem írsz neki! Ennyi! Sose értettem azokat akik kifogásokat kerestek az ilyen jellegű problémákra! Eldöntöd, elhatározod magad és kész. Nem kell ezt túl bonyolítani!
2012. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elérhetetlen mindig vonzóbbnak tűnik, ez sem több annál. Ha összejönnél vele, akárcsak egy éjszakára, nagyon megbánnád.
2012. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Abban egyformák vagyunk, mindenki, hogy az jobban kell, amit nem kaphatunk meg.

Szóval ez az egyetlen vonzereje a hülyegyereknek, semmi több. Miért írogat most szerinted? Azért, mert hirtelen Te is elérhetetlen lettél neki... nem hiszi el, hogy van egy fél éves kapcsolatod, és ö meg ment a levesbe. Nem akar belenyugodni, be akarja bizonyitani sajat magának, hogy ö el tud szedni a pasidtól. Láss át a szitán, ne hagyd magad, mert elveszíted a barátodat, és az a majom se marad melletted.

Ûgyesen emlékeztet arra, hogy milyen volt amikor belészerettél? Azért hiányoznak a vele töltött percek, mert nem volt sok belölük, igaz? Ès mindig remegve vártad, hogy hívjon, írjon, hogy talizzatok, és amikor önagysága méltóztatott írni, akkor Te mindent hátrahagyva rohantál hozzá! Igy volt igaz?

Az akkor volt. Most meg most van. Fogja fel a hülyegyerek, hogy ez a vonat már elment, keressen mást, akit ribancként kezelhet! Saját magad értékét növeled, ha nem dölsz be annak a f@sznak.

Megemlíteném, hasonló cipöben jártam 2 évig, és most van itt az ideje, hogy szakítsak. csak sajnos nekem még nem jött el az a férfi aki úgy szeretne ahogy Téged a barátod szeret. :( De akkor is lépek. Na, merítsünk eröt egymásból!

2012. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne levelezz vele,tilsd le simán lelehet,dugni jo vagy de másra nem tart,hát már rég megkellett volna tenned,szakits a barátoddal is ne hazsnáld ki mert nem szereted,különben nem kavarnál mással,és ha most ő vele nem jön össze,lesz majd más x vagy y akivel meg elmész dugni,első alkalomra...
2012. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
naja ir pár kedves szot és már a karjaiba hullasz... ha nem javitasz magadon ezt még rengetegen meg fogják csinálni veled...
2012. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18.39 vagyok. Mi történt, van valami fejlemény?
2012. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!