Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a családotokban/környezete...

Van a családotokban/környezetetekben olyan aki elmúlt már 23 éves, de még nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyultok hozzá? Defektesnek tartjátok? Mi lehet benne a hiba: külsőleg vagy belsőleg van vele gond?
2012. febr. 23. 22:16
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

ismerek. inkább fiúkat. több is van.

az egyik egy tök helyes, értelmes gyerek, sajnos korábban husi volt, nem mert csajozni, most is folyton telesírja a haverokat, hogy ő mekkora nyomorék, sose lesz nője. pedig van a társaságban egy kislány, akinek nagyon bejön, a csajszi nem egy bombanő típus, de nagyon szerény, kedves és sztem jól kijönne a sráccal.

vele egyértelműen a gondolkodásban van gond, talán kicsit az a maradjunk barátok típus, de mint említettem van lány, aki lát benne fantáziát.


a másik egy komplett idióta, szerinte a nők hülyék, mert nem pörögnek a pötsén egy kóla után. eljár prostikhoz (útszélihez) cumiztatni, állítólag egyszer a haverok befizették egy dugásra, azóta ezt meséli mindenkinek.

nála az a baj, hogy mindig a bombanőket ajnározza, és nem veszi észre, hogy az ő kvalitásaival max egy nagyon átlag csajt tudna felszedni, az meg persze büdös neki, így inkább kicsapja a playboyra esténként, és szidja a nőket.


a harmadik egy rakás szerencsétlenség. még a haverjai is így néznek rá, nem csak én akarom lejáratni.

az a típus, akire ha ránézel már sejted, hogy életében nem látott még nőt közelről, és nem is fog, ha csak nem nyeri meg a lottó 5öst. 40kiló vasággyal, ragyás, folyton a politikai nézeteit hangoztatja, egész nap bütyköl mindenféle régi gépeket, blogot ír értelmetlen dolgokról, és az a legmenőbb tette, hogy egyszer berúgott és ráüvöltött egy 120szal elhúzó autóra.


a harmadik személy kilóg a sorból. ő egy nő. már 60 körül van, rokonom. láttam róla régi képet, tipikus korideál, csinos lány, kb mint Koncz Zsuzsa és Cini fiatalon. ugyebár ő is hasonló korú mint a két énekesnő, tehát akkoriban tuti nagyon bejött a srácoknak.

anyukám úgy tudja, hogy életében nem nyúlt hozzá férfi, pedig tuti lettek volna jelentkezők, viszont ő annyira gátlásos volt, hogy nem akart kapcsolatot.

munkamániás lett. iszonyat sok pénze van, jól menő vállalkozása, de nincs kire hagynia, nincsenek gyerekei, unokái. be van savanyodva, dögunalom, nem lehet vele beszélgetni.


szerintem mindenki a maga szerencséjének a kovácsa.

16 évesen a 100 kilómmal szegény anyám mar azon búsongott, hogy egyedül maradok a nyakán.

megembereltem magam, lefogytam. a következő nyáron már minden héten más hódolómról számoltam be neki, alig bírta követni a neveket :)

lett komoly kapcsolatom is, boldog vagyok :) most épp a menthető eseteket próbálom "gyúrni", és erőt önteni beléjük. mert az idő előrehaladtával már egyre nehezebb lesz.


amíg fiatal az ember, addig van lehetőség a változtatásra. szóval fel a fejjel népek! :)

2012. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Bár még csak 22 vagyok, de nem valószínű, hogy 1 év múlva más lennék.

A természetemből adódik ez. Visszahúzódó, csendes, önbizalomhiányos vagyok. Ha beszélek egy lánnyal, elkezdek dadogni, bármilyen külseje is legyen. Ha véletlenül megfogja egy lány a kezem, rögtön feláll és feljebb megy a vérnyomásom.

Már letettem arról, hogy valaha is lesz párom. :(

2012. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok és ugyanez van a pasikkal.De én azért optimista vagyok.Ha nem lennék az,akkor már el is kezdhetném temetni magam.
2012. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Én egész egyszerűen szerencsétlen vagyok ilyen tekintetben: vagy az volt eddig, hogy én szerelmesedtem bele valakibe, de az komoly párkapcsolatot nem akart, szexre kellettem nekik, de amúgy tojtak rám. Aztán volt olyan, hogy a sok szerencsétlenkedés után megismerkedtem egy nagyon rendes, kellemes, intelligens, jófej sráccal és -bár szerelmet nem éreztem- adtam egy esélyt a dolognak, mert tényleg főnyeremény volt. Abban bíztam, hogy majd én is szerelembe esek. 1 évig voltunk együtt, nem lettem szerelmes, sőt egyre fokozódott bennem a bűntudat, hogy rabolom az idejét ennek a rendes embernek, miközben én nem is szeretem őt igazán. Szakítottam tehát vele (ez se ment könnyen, mert nem akartam bántani...) aztán úgy 1 évvel később találkoztam valakivel, aki fenekestül felforgatta az életemet, soha eddig senki nem volt rám ekkora hatással. Itt viszont fordult a kocka, mert ebben az esetben a srác olt úgy velem, ahogy voltam az előző barátommal: nagyon helyes, kedves, szép, okos lánynak tartott, de nem akart velem összejönni. Én viszont annyira bele voltam bolondulva, hogy addig mesterkedtem, míg végül kvázi meggyőztem arról, hogy próbáljuk meg... elég szánalmas, tudom. elem K. 2 éet voltunk együtt, mélyen sejtettem, hogy nem szerelmes elém, csak egy kellemes társaságot lát bennem, akivel jó együtt lenni. Én közös jövőt akartam, mert imádtam, ő pedig egy idő után egyre távolodott tőlem, mivel bejött a sejtésem, hogy nem volt se az elején se később belém szerelmes. Nagyon nehéz volt ezen túltenni magam ezen a sztorin, még most is könnyes a szemem néha miatta. Szóval egyrészt főleg amiatt vagyok elkeseredve, hogy 25 évesen még egy épkézláb, kölcsönös szerelmen alapuló kapcsolatot sem írok felmutatni, és amiatt, hogy nekem ilyen soha nem lesz és együl fogok megöregedni.
2012. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Hűűű mennyien írtatok. Nem gondoltam volna hogy ilyen sok válasz jön, köszönöm őket.


Na akkor magamról: 23 leszek idén és semmi. Nagyon magamba forduló vagyok, önbizalom hiányos, kisebbségi érzetem van mások társaságában. Úgy érzem "Én úgysem kellenék neki, XY jobb nálam, miért pont én tetszenék meg neki?". Anno 15 éves koromban beleestem a suli menő csávójába (helyes fiúnak tartottam, piszokul oda voltam érte). Ez 3 évig tartott. Aztán az egyik barátnőm azt tanácsolta, hogy próbálkozzak be nála, mert ballagás után nem lesz rá lehetőségem. Összeszedtem magam én a kis beszri, erre azt mondta hogy ő ilyen csúnya lánnyal nem kezdene soha...Jó, azóta eltelt kb 5 év, ha belenézek a tükörbe nem látom magam csúnyának (őt viszont annak látom, sőt, hányingerem ha találkozom vele) de még mindig az ő szavai járnak a fejemben. Volt 3 srác aki elhívott randira, de egyik sem fogott meg...Amúgy jól megvagyok így is, már annyira nem érdekel hogy lesz-e valakim. Egyik unokatesóm 29 évesen jött össze valakivel életében először, és össze is házasodtak azóta.

2012. febr. 25. 21:28
 36/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, jó nagy paraszt volt az a menő gyerek a suliban! Ha tudná, hogy a tré mondásával hogy gallyra tudja vágni mások önbizalmát!


Sose higgy az ilyeneknek, találd meg magadban a szépet, mindenkiben van! Ami előnyös külső tulajdonságod, azt hangsúlyozd. És hidd el magadról, hogy van kisugárzásod, és akkor tényleg lesz is. Ez közhelyesen hangzik, de nekem nagyon bejött.


Hehe... na, egyébként én 27 vagyok, és nem volt _komoly_ kapcsolatom. Gagyik voltak, de szex egyikben sem volt. Én tudom, hogy nem a külsőmmel van baj, hanem az otthoni neveltetésemnek köszönhetően problémás a szexualitáshoz való hozzáállásom, de járok pszichológushoz és sokat segít.


A tesóm is hasonló korú, neki még semmilyen kapcsolata nem volt, pedig szép lány.


(Valami gebasz tényleg lehetett a neveltetésünkben, úgy tűnik.)


27/N

2012. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!