Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felszabadult vagy a konyhában...

Felszabadult vagy a konyhában anyós jelenlétében?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az én konyhámban ő nem nyúlkál, az övében meg én nem. Maximum elmosogatok. Így szent a béke :)
2012. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, mivel nem egy háztartásban lakunk.
2012. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze,miért lennék ideges? Az én konyhám,az én főztöm
2012. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 /Anita_'94/ ***** válasza:
Igen, de sajnos még nem az anyósom. Felszabadultan cigizgetek a konyhában, amíg főzőcskézik :D
2012. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Tiszteletben tartjuk egymás konyháját, főztjét.
2012. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Így értehtő,hogy ha külön házban laktok,hogy felszabdult vagy.De ha az ő konyhájában lennél,mert még nem éltek külön tőlük.


Én sajnos nem vagyok felszabadult az "ő" konyhájában,minden esik kifelé a kezemből,zavar,hogy mindig nézi,hogy mit csinálok.Így főzni nem szoktam,inkább ő szokott.Mást megcsinálok,de zavar,ha egyfolytában néz.

2012. febr. 24. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:
3 évig laktunk anyóséknál, és bizony eleinte nekem is kiesett a kezemből minden. 2 étkészletet törtem kb össze, mire megnyugodtam, és felszabadultam. Mellesleg anyósom tanitott főzni, szóval meg kellett szoknom a jelenlétét.
2012. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En is így voltam. Reggel mondta, hogy találd ki, hogy mi legyen az ebéd és akkor fozd meg. Kezdo háziasszonyként 19 évesen nem nagyon ment a dolog. Mindent dirigált, hogy ne így vágd fel a hagymát, hanem ugy és hasonlok. Nem szívesen foztem náluk. A mai napig nem szívesen fozok, mindent másképp csinálnak. Legfeljebb elmosogatok.

Mikor kulon jottunk (sott még akad, hogy a mai napig is-5 éve vagyunk kulon) kezdett mindent ugy csinálni, ahogy neki volt jo. Nem volt mindegy, hogy hogyan állnak a poharak, mikor hazaértem munkábol átrendezte a konyhát (csorgato, vízforralo, kenyérpiríto, csészék...). Akkor nagyon kibuktam, és megjegyeztem ezt a férjemnek. Utána leállította az anyját, hogy nálunk ne pakolásszon.

2012. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

még sosem járt nálunk az anyós, pedig idestova 3 éve élünk ebben a lakásban :)

ha anyám átjön, és én főzni kezdek, akkor kitör a világháború: "jaaaaj, úúúúúristen, ne tegyél bele annyi borsot, jaaaaj, ne tegyél bele annyi csípőset" és sorolhatnám holnapig :)


alapvetően felszabadult vagyok, hiszen nem neki főzök, ha kér, ehet belőle, de az uramnak és magamnak főzök.

nekem meg az nem ízlik, amit ő csinál, mégsem állok mögötte az ő konyhájában, hogy még ezt tegyél bele, még azt. :)

anyósom még sztem nem evett a főztömből, mondjuk nem is zavar :) ha az emberemnek ízlik, az már fél siker, ha nekem is, az teljes. a gyerekünknek meg úgyis az fog ízleni, amit megszok.

2012. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor főzök, amikor elmegy bevásárolni v. termékbemutatóra XD Amikor hazajön óg-móg, hogy mi a fXsznak főztem/sütöttem a rengeteg étel tetejére, de legalább nem tudja híresztelni, hogy nem főzök semmit XD.
2012. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!