Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál amikor beteg vagy...

Mit szólnál amikor beteg vagy és lázas akkor a párod bunkózna veled és nem foglalkozna veled?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 12:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell eljátszani hogy mártír vagy. Mit jelent hogy bunkózik? Azt hogy nem veszi fel a telefont? Ha oltári fontosat akartál mondani neki,írj egy sms-t, ha pedig csak azt hogy de szarul vagyok,akkor én sem venném fel a telefont.
2012. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

A férfiak személyes sértésnek veszik, ha betegek:9 És sokkal gyengébbek is a nőknél etéren.Én is voltam beteg,és ő is egyszerre,egymásnak főztük a teákat...

De az biztos,hogy jobban igénylik ilyenkor a pátyolgatást.

Rajtunk meg látják, hogy bírjuk a betegséget munkát, házimunkát, gondolják, nem is szorulunk pátyolgatásra?)


Amúgy, a kérdésedre válaszolva, nekem is rosszul esne,az biztos...

2012. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
És mit takar a bunkózás? Azt hogy nem veszi fel a telefont? Hát szegénykém, biztosan valami nőnél van, ne várd tőle, hogy fel fogja venni...Istenem!
2012. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kifejezetten utálom, ha körbeugrálnak, miközben beteg vagyok. Olyankor engem békén kell hagyni. Szóval engem nem zavarna, ha nem foglalkozna velem.
2012. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát,ez nekem is rosszul esne.
2012. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!