Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok el akarna menni egyedül bulizni, miközben ti törött lábbal otthon fekszetek?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett: 1 estéről lenne szó, a párotok ismerős társasággal menne, és ti tudnátok a lakásban mankóval közlekedni.
2012. febr. 24. 14:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Felőlem mehetne,de szerintem erőszakkal se tudnám elzavarni,nélkülem nem szeret sehova menni.
2012. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Megkérném, hogy mielőtt elmegy pattogasson nekem egy nagy adag kukoricát és hozzon be inni. Aztán jó szórakozást kívánnék neki és hozzátennem, hogy jó legyen és vigyázzon ránk! Kb ennyi. :)
2012. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

téged miért zavarna kérdező?

Ha eddig nem ment sehova egy eset igaszán nem gáz

2012. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Menjen, miért ne mehetne? Volt hogy a társaság ment korizni, én beteg voltam, de mondtam a páromnak, hogy menjen ő is velük, tudom hogy szeret korizni. Ha eltöröm a lábam, nem várnám el hogy akkor ő se csináljon semmit amit én nem tudok....talán neki is mankóval kéne járnia? :))
2012. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem fontos, hogy a férfinek és nőnek komoly kapcsolatban is megmaradjon az önálló egyénisége. Nem szimpatizálok azokkal a párocskákkal, akik onnantól hogy összejöttek, már szó szerint "egy test egy lélek". Azaz a pasi már egy töketlen ha nincs vele a csajszija...vagy nem is hajlandó a csajszi nélkül moccanni sem....
2012. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondanám, menjen nyugodtan, én meg megnéznék egy filmet itthon. :)
2012. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
Menjen...Mi ebben a probléma?
2012. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
9%

Nekem szívem szerint a program nem tetszene,ahova menne,de ettől függetlenül elengedném (de legbelül nem szívesen).

Áthívnám a barátaimat társasozni vagy filmezni:)

2012. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

csak ha jó előre közli, hogy áthívhassam a barátnőmet csajnapra :) vagy egyedül megnéznék pár olyan filmet, amit ő ki nem állhat :D


én sem vagyok híve ennek a nőjünk össze témának. általában bulizni is külön járunk, mivel engem nem kötnek le az ő haveros programjai, és nekem is jó egy kicsit úgy társaságban lenni, hogy nem azon aggódok, hogy ő jól érzi magát vagy sem.

2012. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!