Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, ha egy...

Mik a jelei annak, ha egy munkatársad (férfi) kedvel, utál, illetve közömbös vagy számára? Hogyan visekedik ezekben az esetekben? (27 n)

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberenként változik, nem lehet általánosságban beszélni. Ha arra vagy kíváncsi, hogy a te kollegád vajon hogy viszonyul hozzád, írd le miket csinál/mond stb. és megpróbáljuk kihámozni :)
2012. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván kedvel abban az esetben,ha gyakran keresi a társaságodat,mikor alkalma nyílik rá,összefuttok,tehát amikor csak alkalom adódik rá.Figyel Rád,a szemedbe néz,kedvesen mosolyog,beszélget Veled,érdeklődik a dolgaid felől.Ha csak minden alkalommal,mikor találkoztok,megkérdezi,hogy vagy,mi van Veled,mosolyogva figyel,fürkészi az arcodat,már az is szimpátiát jelent.

Persze ennek kimutatása egyénenként változó.Tényleg segítség lenne,ha leírnád,konkrétan miket csinál,hogy viselkedik Veled szemben.

2012. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Napjában többször köszönget(mondjuk más mtársaimnak is), ha egyedül vagyok (azaz más nincs a közelemben főleg nő)akkor hajlamos beszólva viccelődni-pl kereste őt vki telón és utána azt mondta nekem, hogy vegyem már észre, hogy mindent elintéz helyettem..másik példa, hogy nyújtotta nekem a kezét vmi kapcsán , hogy ügyes vagyok meg tudom csinálni..Ha a többi munkatásnőm a közelemben van, vagy én vagyok velük, akkor inkább csak rájuk néz, előttük nem szól be nekem.Néha levegőnek néz...
2012. febr. 25. 13:13
 4/16 A kérdező kommentje:
Minden reggel köszönésen kivül szól hozzám, hogy mi a helyzet, néha,hogy hogy vagyok, de másoktól is kérdezi, hogy mi a helyzet..néha rajtakapom, hogy néz.Az is lehet, hogy "csípem a szemét", hogy neki sok dolga van nekem meg nem annyi.A pasas több mint 20 évvel idősebb nálam.
2012. febr. 25. 13:16
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha a többi kolleganővel vagyok, inkább velük "foglalkozik"nekik jópofizik, mondjuk ők relatíve magasabb "posztban " vannak.
2012. febr. 25. 13:18
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint lehet,hogy csak ilyen a stílusa.Szeret poénkodni és flörtölgetni,szimpatikus vagy neki,de ennyi.Nem biztos,hogy annyira komolyan veszi az egészet,Te meg lehet,hogy nagyon beleéled magadat.Szerintem Te már több kérdést is raktál ki ide ennek kapcsán,szóval azért csak agyalsz a témán.Csak ne nagyon vedd komolyan,majd ha bebizonyítja,hogy a poénjai mögött van is valami igazság,esetleg akkor.

Egyébként nekem is van olyan nem közvetlen kollégám,akivel szoktunk hülyéskedni,meg flörtölgetni,szimpatikusak vagyunk egymásnak,de tudom és érzem,hogy ez csak ennyi,erről szól,mert komolyan nem közeledik.Gondolom foglalt,amúgy meg talán tetszenék is Neki,ha az a volna ott nem volna.Másrészt meg én is úgy vagyok ezzel,hogy az ő beosztásához túl alacsony szinten dolgozom,és túl sokat.Neki jó pozíciója van,és sok szabadideje,hozzá képest én ,,senki" vagyok.

Szóval azért ezt is mérlegeld,hogy azonos-e a munkakörötök,az elvárásaitok,a ,,szintetek",mert lehet,hogy Ő például nem szívesen jönne össze bizonyos ,,kategóriába" tartozó nőkkel (lásd:pénz,beosztás,státusz,életkor,családi állapot,stb). Érted,mire gondolok!

2012. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak óvatosan a jelekkel, tapasztalat. :( Azt hittem, kialakulóban van valami, nagyon jól eldumáltunk, volt, hogy ő jött értem, menjünk együtt szünetre, irtó jól kijöttünk egymással. Voltak is kedves gesztusok... Aztán mikor a tettek mezejére léptem, kiderült, hogy tévedtem, nem akart tőlem semmit. :)
2012. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha 20 évvel idősebb, akkor nős, nem gondolod?
2012. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó!Attól,hogy 20 évvel idősebb,lehet akár egyedül élő,elvált férfi,vagy öreglegény is.Nem gondolod?
2012. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lényegében nem tudok róla semmit, ő sem rólam. Igen, valószínűleg ilyen a stílusa. A legjobban azt szeretném,hogy ne szurkálódjon poénból (sem) mert ez számomra nem túl vicces.Azt, hogy mit érzek iránta, azt magam sem tudom.De van , hogy rosszul esik, amikor levegőnek néz.Nyilván neki nem több ez egy flörtnél.Az a legrosszabb, hogy egyre rosszabbul viselem a beszólásait, és sajnos van, hogy visszaszólok neki durvábban...és ezt nem kellene, lakatot kéne tennem a számra.
2012. febr. 25. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!