Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit élvez ebben az anyám?

Mit élvez ebben az anyám?

Figyelt kérdés

Kb havonta, kéthavonta egyszer kijelenti hogy "meghalt valami" berendezés a lakásban. Mert ő azt látta. Noss, eleinte én azon gondolkoztam, miért lehetünk ilyen szerencsétlenek hogy minden tönkre megy a házban, már lassan a karmikus erőben kezdtem hinni, vagy a bevonzásban....!

Míg végülis ma már azt gondolom, anyám találja ki valamiért ezeket. Tény, hogy el is hiszi magának. Nem értem miért van szüksége arra, hogy mindig probléma vegye körül, vagy bonyolítsa a dolgokat...

Sajnos ezelőtti példa konkrétan nem jut eszembe, de ma este azzal hívott magához hogy megmondja: "meghalt a vécé". Kérdeztem miért, hogy vette észre. Azt mondta ő látta, hogy folyik a vécé belső részében a víz. 20 perc alatt úgy szétrámolta a vécét csavarhúzóval, hogy most nem lehet lehúzni sem.


2012. febr. 25. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Unja magát valamit mindig kell találnia magának. Na meg hasznosnak akarja érezni magát.
2012. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyesek imádnak drámázni mert egyébként nem figyel rájuk senki így legalább fontosnak érzik magukat.
2012. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindig úgy láttam anyámon, hogy amolyan "direkt" szolgaszerepet vesz fel, szóval neki nem jó a felmosó, ő négykéézláb takarítja a padlót, vagy ha más van erőlködés közben nyögdécsel, sóhajtozik, de mindezt direkt hogy mindenki hallja, olyan szappanopera feelingben. Meg ilyenek hogy ha egy csövet kell a falra operálni, amit csak székről érünk el, mondom neki, hozok széket és segítek meg tartani.. de nem, mert ő majd FEJJEL megtartja
2012. febr. 25. 19:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy unatkozik és így próbálja ingerekkel körül venni magát.
2012. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt kellene megtudni, anyukád anyukája milyen volt.
2012. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagymamámat nagyon szeretem, jófej, mindig vesz nekem édességet, és sokat beszélgetünk. Anyukám szerint viszont egy igazi boszorka, aki megkeserítette a gyerekkorát.
2012. febr. 25. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Anyukád viselkedése a gyerekkorából ered. Nem élvezi a "bonyolításait", csak ilyenné vált a természete.

Ha jó fej a nagymamád, örülj legalább ennek.

2012. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké, ha úgy írom a kérdést miért ilyen a természete, akkor jobb? Tudom, hogy a természetéből adódik. Még sok más is a természetéből adódik, csak nem akartam beszámolót tartani sem anyámról, sem a személyiségfejlődésről.

Nagymamámnak örülök. Mily meglepő.

2012. febr. 25. 21:27
 9/10 A kérdező kommentje:

Mégis mit képzeld magadról?!

jAH anyámnak nem csak csavarhúzó fétise van, hanem van még agyfétise, minden vasárnap a nappaliban boncolja a hullákat mert ilyen a természete! de ahogy látom neked is kijárt a jóból!

2012. febr. 25. 21:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukád hasznosnak akarja érezni magát!

Amúgy, én is azt mondom hogy "meghalt" az elektronikai gép. Nem tudom honnan jött.

Nálunk más meghalt két mikró, egy hűtő, egy mosógép, három hajszárító, egy botmixer. Rossz hatással vagyok rájuk.

2012. febr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!