Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim állandóan leszólnak...

A szüleim állandóan leszólnak mert rock zenét hallgatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apám mindig azt mondja, hogy úristen, hogy néznek ki a rockerek meg hogy biztos büszkék rájuk a szüleik meg stb. Ezt ilyen gúnyosan mondja. Anyám szerintem meg szimplán idióta vagyok mert a rockerek állatok... Ha felteszek egy szegecses övet meg kifestem a körmeimet feketére akkor már leszólnak. Egyszerűen nem hagynak élni. Meg azt mondják, hogy agresszív leszek.

2012. febr. 26. 20:52
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

"Nem attól leszel rocker, hogy fested magad, szemétbe öltözöl, és fülbevalód/fültágítód lesz. Ezzel csak az elcseszett divatot követed." - pontosan így van.


Egyébként mit értesz rock alatt? Mert lehet rock egy death metal együttes is, de lehet rock a Linkin Park is... vagy magyar csapatokat favorizálsz?

2012. febr. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%

A hosszú hajú ACDC rajongó párom is ezt csinálta tizenakárhány évesen. És én is nyakig bőrkarkötős voltam annak idején :D

Amúgy én most is azt mondom, valaki inkább legyen rocker, mint "diszkópatkány" :)



De annak a válaszadónak is igaza van, hogy nem az "öltözködéstől lesz valaki rocker". Nagyon nem.



De hogy megnyugtasd anyukádat, hogy a rockerek sem züllnek el (mind): A párom orvos lett, én pedig pszichológus :D

2012. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Először anyám ugyanezt reagálta, aztán amikor rájött, hogy attól még, hogy szakadt gatyába járok, hosszú hajjal, meg gyakran erős borostával, még nem esek haza részegen, és így is felvesznek egyetemre... Azóta már ott tartunk, hogy ha néha valami cuccot meglát, ami tetszhet nekem, megveszi ajándékba. Régen a bakancstól sikítófrászt kapott, most meg karácsonyra azzal fogadott, mikor hazaértem, mert talált egy jó állapotút a turkálóba... Sőt, még a zenekarom EP-jét is terjeszti, mert van egy-két olyan munkatársa, akit érdekel a jófajta régisulis metal! :) Szóval azt ajánlom, először csak hagyd rájuk, idővel belátják, hogy neked van igazad! A zene tényleg meghatározza a gondolkodásmódodat, de nem mindegy, hogy mit látsz meg benne! Például aki csak a "sátánizmus" miatt hallgat black metalt, az egy elborult barom lesz, de aki olyat hallgat, aminek értelmes mondanivalója van, vagy netalántán maga a zene tetszik neki, annak akár a szellemi épülésére is válhat! Mindkettőre tudok példát ;)
2012. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Bizony,hogy nem züllenek el(mind..),én csecsemő-és kisgyermeknevelő szakos vagyok.:D
2012. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

hagyjad rájuk, először engem is lenéztek és leszóltak, de pár év után megszokták, hogy ilyen cuccokba járok és nincs velem bajuk:D

17L

2012. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%
a szüleid retro zenéi sem lehettek a legjobbak.. SZARDLEŐKET
2012. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
6%
A rockerek nem emberek, előbb utóbb te is rájössz! Inkább hallgass zenét!
2012. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Na az utolsó válaszoló miatt minden témára kiterjeszteném a 18-as korhatárt... :)
2012. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
22%
Lol, lehetsz vagy 12 éves, aki nagy rockernek képzeli magát. :D:DD Majd kinövöd, vagy a szüleid elfogadják.. Ne előttük tedd a rockert, ha ennyire zavarja őket.
2013. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!