Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. Mostanában többet vagyok egyedül. Úgy érzem, mintha a szüleim már nem szeretnének annyira, mint kisebb koromban.Tavaly is így volt. Próbáltam már ezt velük megbeszélni, de nem lett belőle semmi. Apa szinte soha nincs itthon, kevesebbet beszélünk, de max annyit, hogy szia hogy vagy, kösz jól és ennyi. Anya meg mindig piszkál és leszid engem. Neki csak akkor lennék jó gyerek, ha kosárlabdáznék, és nem lovagolnék. Meg ha szinte egész nap a könyvek felett ülnék, és tiszta stréber lennék( már szinte beteges értelemben ) Nem nagyon értem ezt... Régen nem voltak ilyenek... Annyi mindent csináltunk együtt, annyit beszélgettünk... Most miért nem?
2012. febr. 27. 17:23
 1/8 fúróferkó ***** válasza:

Ahogy nősz egyre több gond van veled ,egyre több több inger ér téged.Gondolj arra is ,hogy nemcsak neked lehetnek problémáid,hanem nekik is,lehet,hogy nagyobbak ,mint a tied.

Azért csak gondoskodnak rólad ,van tiszta ruhád,van ételed,fizetik a lovaglással járó költségeket.

Türelmes légy!Mielőtt elküldesz egy ilyen panaszt ide először mutasd meg anyunak,lehet ,hogy beszélgetni fog veled!

2012. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néha csinálnék olyat hidd el , de előbb utóbb úgyis elkezdenének keresni, és megtalálnának... Utána meg lecseszést kapnék, és nem kérdeznék meg még azt se, hogy mi bajom van, miért szöktem el... :S
2012. febr. 27. 17:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem rég egyébként már beszélgettünk erről a témáról. Azt mondták majd változtatunk ezen, többet leszünk együtt, de még most is ugyanez van...
2012. febr. 27. 17:32
 4/8 fúróferkó ***** válasza:
12 évesen már majdnem fiatl felnőtt vagy ,de azért a szüleid még óvnának a napi gondoktól,pedig ,hidd el van ám az bőven!
2012. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12 évesen még simán gyerek
2012. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit kamaszodsz. Eléggé ijesztő és kellemetlen folyamat.

Tudod te is sokat változtál ám az elmúlt néhány évben. Itt az ideje, hogy te kezdeményezz: Szia apu! Hogy vagy? milyen volt a munka? Kérsz egy teát/kávét/üdítőt? Képzeld a suliban.... Nyiss te is! Segíts anyukádnak! Meséld el neki, hogy miért és mennyire szereted a lovaglást! Sok sikert!

21N

2012. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam rengeteg mindennel , amit leírtatok, de a szüleim nem változnak. Beszéltem velük, de nincs változás, kezdeményeztem sokszor, de abból se lett semmi. Nem érdekli őket már mi van velem... Szerintem ezt az időszakomat továbbra is így fogom tölteni, mert nincs remény: EGYEDÜL, A SZOBÁMBAN...
2012. febr. 28. 22:09
 8/8 A kérdező kommentje:
De a legrosszabb az, hogy nincs olyan barátom akivel megbeszéljem ezt. Családtaggal meg pláne nem merem megbeszélni, mert akkor meg anyámék leszidnak, hogy most miért kellett ilyeneket mondani nagyanyádak meg hasonlók. volt már ilyen... szóval nem tudom hová hajtani a fejem...
2012. febr. 28. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!