Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még rendes fiús anya....

Létezik még rendes fiús anya. és apa?

Figyelt kérdés
Adott egy negyvenes jól szituált férfi és adott egy harmincas szintén jól szituált hölgy egy gyermekkel.Romantikus megismerkedés,egymásra hangolódás,gyors egymásra találás....Eddig minden oké!Szülőkkel megismerkedés,viszonylag zökkenőmentes.Összeköltözés...na az polkol!A párom anyja és apja nem tudják elfogadni,hogy P-nek más is lehet fontos!Én is szülő vagyok de nem tudnék ilyet tenni a gyerekeimmel,hogy rátelepszek,nem hagyom élni,mindennap nála vagyok REGGELTŐL ESTIG,én mosom kisfiam ruháit(én szerettem volna),én szeretnék rá főzni,én AKAROK pakolni enni a munkába........és még sorolhatnám naphosszat.Ne mondjátok,mert tudom,hogy ki kellett volna állnia értem vagy nekem kellett volna jobban alkalmazkodi...stb blablabla...Hasznosabb tanács kellene!!!
2012. febr. 27. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
nem a szülőkkel van a gond, hanem a fiacskával. Ő miért nem rakja ki a szüleit?
2012. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz: IGEN. Az én "anyósom" és "apósom" nagyon jó fej. Nagyon jól kijövünk. Laktunk is együtt, nem volt probléma. Most hogy van baba, van hogy náluk lakunk egy egy hónapra, hogy többet láthassák.

Teljesen igazad van, szörnyű az ilyen szülő. Én is ki lennék borulva. Megoldás a költözés.

2012. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

20 éves iker fiaim vannak.Én már alig várom hogy a fiaim egy olyan lánnyal összekössék az életüket akik főznek,mosnak rájuk,akik elkészítik a reggelit,és kivasalják az alsógatyájukat. Nagy szabadságot kapnék a lányoktól,és hálás is lennék érte..:)

Viccet félretéve.

Imádom a fiaimat,de nem majomszeretettel.Mivel vagányak,önállóak,így pesztrálnom sem kell őket.Én úgy vagyok vele,hogy amíg az én házamban élnek,addig természetes,hogy főzök,mosok,vasalok rájuk.Ha kell sütök is este 10-kor ha hízelegnek..De ha bármelyik fiam úgy döntene,hogy összeköltözik élete párjával,és külön elkezdik a kis életüket,akkor igenis vegye át tőlem a leányzó ezeket a feladatokat.Akkor már egymással kell megoldani ezeket,és nem nekem rohanni vagy engem kérni meg rá...Attól,hogy nem én etetem minden nap,vagy nem én mosok rá ezentúl,még az anyja maradok..

2012. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen létezik. De üljetek le négyesbe, és merjétek megbeszélni. Nem hiszem a leírtak alapján, hogy akkora kommunikációs szakadék tátong köztetek, ami ezt nem engedné meg. Tervezz egy közös vacsorát, kirándulást, de nem árt ha ebbe előtte beavatod a férjedet is, hogy támogasson a szituációban. Egyúttal itt is lemérheted, mennyi esélyed van a rendezésre. Ha már itt beleütközöl a férjed ellenállásába, akkor nehéz ügy lesz. Először őt készítsd fel, aztán haladj tovább...Semmiképp ne add fel!
2012. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felkészítés+megbeszélés négyesben=megsértődés,sírás,teljes kiakadás vagyis teljes káosz!!!Ezek a szülők nem értenek semmiből,ja egyébként külön laktunk de "apuka"így is ott volt hétfőtől vasárnapig,reggeltől estig úgy is,ha P nem volt otthon csak én és a lányok.Most ott tartunk,hogy hazaköltöztem a lányokkal a szüleimhez de mielőtt kiléptem az ajtón megmondam "apukának",hogy elérték,amit akartak,erre ő azt felelte:NEM BAJ....ÍGY JÓ!Ezek betegek...
2012. febr. 27. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Akkor itt valami hibádzik. Az egészhez mit szólt a férjed? Kiállt érted, de hatástalan volt? Vagy ki sem állt? Nem játszik itt közre valamilyen vagyoni dolog is? Tudod, egy anyósról el tudok képzelni bármit, de egy 60 körüli apósról( magam is annyi vagyok) elég nehezen.

2012. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon is jól érzed!!!!Náluk csak anyagiak léteznek...Ennyi az örömük az életben...Szegények...Most azt kell elképzelni,hogy van egy szem gyerekük(40 éves),aki egyszer már elvált(had ne mondjam őt is a kedves szülők marták el,benne van a válási papírokban),akinek "végre"utódja született csak éppen nem olyan nőtől,akit ők akarnának....Olyannak kellene lennem,mint a kedves mamának,hogy fülét-farkát behúzva él és csak dolgozik és dolgozik...De az élet nem csak ebből áll,sőt nem áll,hanem rohan és én szerettem volna megélni és kiélvezni Vele és a gyerekekkel...szóval nem a kedves szülők életét szerettem volna élni,hanem a sajátunkat!!!
2012. febr. 28. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!