Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Időkérés? Lehet van valakije...

Időkérés? Lehet van valakije vagy csak tényleg gondolkodnia kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem szokásom másokkal megosztani a magánéletem, de most azt hiszem, padlóra kerültem.Több, 2 éve vagyok oda egy lányért (elvileg ő is így érzett és éreztem én is végig rajta hogy szeret engem és semmi sumákolás nincs s dologban és oda vagyunk egymásért,de pár hete elharapózott köztünk a helyzet és elég sokat veszekedtünk,hibás voltam én is alá írom,de nem olyan eget verő volt a vita hogy erre adjon okot). Pontosabban 3 hetet minden kommunikáció (sms, E-mail, telefonálás) nélkül. Szerinte, ha nagy a szerelem, akkor ki fogjuk bírni (de addig élje mindenki a saját életét), s majd egymásé lehetünk, ha meg nem, akkor ennyi volt, s emlékezzünk a szépre , s jóra! Elvileg ki lehet bírni, ha az ember tud a másik Feléről--ha nem is naponta, de olykor-olykor. Itt értelmes hozzászólás szokott lenni-- gondoltam megvilágíthatnátok női szemmel számomra, mit is jelenthet ez ponosabban. Létezik, hogy van/volt már topic ebben a témában, de ebben a szituban most nagyon mélyen érintve vagyok, s nem tudom kihámozni más gondjából a lényeget.Bízom benne hogy nem két vasat tart a tűzben és valóban engem akar,de néha az is megfordul a fejembe hogy benn akar tartani a talonba.De ugyanakkor tudom hogy szeret,mert 3 hét alatt nem változhat ennyit valakinek az érzése.Vajon lehet neki más is vagy csak tényleg egyedül létre vágyik és feltöltődésre és tényleg helyre akarja köztünk hozni a szünettel a dolgot?Azt mondta majd találkozunk,csak engedjek neki időt.Én küzdök érte mert nagyon szeretem és ha azt mondja hogy vége akkor sem fogom feladni,mert úgy érzem hogy mi egymásnak vagyunk teremtve,nem szoktam ilyet mondani,volt már pár kapcsolatom előtte,de soha nem éreztem senki iránt így és ezt ő is mondta nekem.akkor nem értem mi ez hirtelen?


2012. febr. 27. 21:49
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá hogy alapjában nagyon jó volt a kapcsolatunk és nem gondoltam hogy ez a kis vita eltántorítja.Nem volt csapkodás semmi ilyesmi.
2012. febr. 27. 21:56
 2/31 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ha az első kis vitától neki már szünetre van szüksége akkor nem vagyok biztos benne, hogy az a hú de nagy szerelem meg lett volna részéről, én és a párom 2 évig voltunk távkapcsolatban miközben az anyja tiltotta tőlem ami amiatt olyan vitáink voltak, hogy más azt mondta volna hogy elmebetegek vagyunk,de mégse inogtunk meg a másikban meg szüneteltünk. Megváltozhat 3 hét alatt amúgy az érzelem simán, főleg az az érzelem ami nem is állt olyan biztos lábakon.
2012. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ha valaki időt kér , az már gyakran elhidegülést jelent, mellesleg az ilyen időt kéregető lánykák általában nem merik kimondani,hogy van valaki más, úgyhogy szerintem jogos a feltevésed, miszerint pasi van a dologban. Adj neki időt, ne keresd és ne hívogasd, még rejtett számmal sem ,csakhogy halljad a hangját úgyis tudja ,hogy te vagy az és még jobban eltaszítod magadtól. Mutasd ,hogy vidám vagy , megvagy nélküle is , ne csajozz azért , és előbb utóbb kibújik a szög a zsákból. Ha szeret visszamegy , ha pedig nem ,akkor kár eröltetni...
2012. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Az idő kérése egyenlő a szakítással. Ha pl a férjemmel összeveszünk, akkor azt a problémát megbeszéljük, nem nem szólunk egymáshoz több napig. Ilyen hogy "szünet" nincs. Ő már nincs benne ebben a kapcsolatban úgy, ezért kért időt.
2012. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Idôkérés=szakítás
2012. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
a kérdésem az tulajdonképpen hogy ilyenkor lehetséges hogy van egy 3.személy is a láthatáron és azért kér időt?
2012. febr. 27. 22:24
 7/31 anonim ***** válasza:
Időkérés a sportban van, nem egy kapcsolatban. Lehet ezer oka amúgy a 3. féltől kezdve egész addig, hogy rád unt vagy kiszeretett belőled.
2012. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%
Nyomozd le, most mit vársz ,hogy leírjuk,amit már tudat alatt te is érzel??? IGEN Megcsal!!! Felszarvazott!!! Ne legyél már ennyire esetlen , nem csoda ,ha ilyen bizonytalan embertől meg akar szabadulni , semmi önálló gondolatod nincs???
2012. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Figyelj...3hét szünet?Az egyenlő a szakítással.Hidd el,hogy letelik a 21 nap és se a 22. se a 23. napon nem fog téged keresni.Majd meglátod.

Ha valaki besokall a kapcsolatban,akkor szépen meg kell mondani, hogy 2napig ne talizzunk és ennyi,a 3.napon meg összebújás....Na de 3hét?

Nem fair.Tuti van neki más...

2012. febr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szakítás lett a vége egy olyan kapcsolatnak, amiben azt éreztem, hogy időt kell kérnem, de nem kértem, mert nem mertem - pontosan azok miatt amit a fenti válaszolók írnak. Azért kértem volna időt, mert tele voltam frusztrációval, feszültséggel, daccal, gőggel, nem láttam reálisan a dolgokat. Ha időben megléptem volna, hogy külön töltünk egy kis időt, akkor most nem egyedül bőgnék utána minden áldott reggel. Akkor rájöttem volna szakítás nélkül is, hogy szeretem, és nem akarom elveszíteni. Így a szakítás után 3 héttel már biztosan tudom azt, amiben az utóbbi egy évben bizonytalan voltam.

Lehet, hogy ritka kivétel, de én azt mondom, ha időt kér, adj neki időt! Hátha nálatok is ez a helyzet!

2012. febr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!