Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találtak ki már rólad hazugság...

Találtak ki már rólad hazugságokat? Mit? Mivel bántottak meg a legjobban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 07:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A legutóbbi az volt, hogy válok. Akkor a gyerekek 1 és 3 évesek voltak. Az 52 nm2-es lakásunkat eladtuk és vettünk egy nagyobbat, ez lehetett a háttere. A férjemmel nagyot nevettünk rajta.
2012. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen, egy barátnőm férjének volt az a véleménye, hogy nekem egy férfi sem felel meg, mert 8 év alatt volt két férfival szakításom. Arról persze nem tudott, hogy miért... pedig nagyon csúnya, megbocsájthatatlan dolgot követett el az akkori párom. Nekem is nagyon nehéz volt lezárni a kapcsolatot, meg is szenvedtem. Nem hiányzott hogy mások még engem hibáztasanak.
2012. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

volt egy pár.

terjesztették hogy ezt meg azt a pasija velem csalja, k vagyok, meg zsidó stb.

egyik sem volt igaz, lesz.rtam.

2012. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
*
2012. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
16:37.????
2012. febr. 28. 19:31
 16/20 A kérdező kommentje:
Még jó hogy nem falun lakom,ott biztos több ilyen dolgok vannak.Nem?
2012. febr. 28. 19:46
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak meg akartam jelölni, mert nem akartam később keresni.

Rólam is ment pár kitaláció, volt köztük eléggé durva is. Általában azért jókat derültem rajta, hiszen akkora bőldségek voltak, hogy egyszerüen nem lehetett komolyan venni.

Csak egy gyöngyszem:

Volt egy nagyon jó barátom, aki történetesen férfi volt. Nem néztünk egymásra romantikus szemmel, valahogy eszünkbe sem jutott. Mindketten párkapcsolatban éltünk ráadásul, ő, és a felesége éppen akkor tervezgették a kisbabát. Ja, és éppen épitkeztek. Néha elmentünk bulizni, és hol jöttek a párjaink, hol nem. Tudták, hogy bizhatnak bennünk, nem lesz semmi, és legalább egymásra is vigyázunk.

Nos, ebből indult ki az a pletyka, hogy mi együtt vagyunk, persze titokban.Mikor visszajutott hozzánk, jót nevettünk rajta, nem vettünk róla tudomást. De nem akart csitulni a dolog. Azután ügyeltünk arra, hogy 3-asban, 4-esben sokat mentünk feltünően együtt szórakozni. Na, akkor meg az a suttogás ment, hogy 4-esben nyomjuk.


No komment.

2012. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

De még mennyit...Ha ismernéd az öregapámat,akkor nem kéne itt kérdezgetned :DÉletemben egy szál fogpiszkálót nem vettem el senkitől kérdezés nélkül...Öregapámnak viszont ez a berögződése,hogy mindenét el lopnak.Megkért,hogy vigyem el orvoshoz,ne kelljen buszoznia,közben valahol(parkoló és a rendelő között,vagy lehet nem is volt nála) elhagyott 15eurót..természetesen egyből meg volt a meséje(e közben ordibál és nekem akar jönni),mi szerint kiesett az autóban és én tettem el....Ezen kívül eltettem a fogóját,egy halom vasdarabot jah igen és a tüzifáját is lopom...rengeteg dolgot sorolhatnék még,de a lényeg hogy többnyire minden előkerül csak nem emlékszik rá,hogy hová tette...Nagyon nehéz eset és egy kis gonosz emberke,nem kívánok ilyen családtagot senkinek...

Bántásnak nem mondanám ezeket,mivel egy számomra teljesen lényegtelen embertől hallom(Akik szeretnek ill.akiket én szeretek,ismernek és nem fognak rólam ilyeneket találgatni.Idegenek meg nem érdedelnek.),inkább dühítő,hogy valakinek esetleg szívességet teszel és ezt kapod...

2012. febr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Rólam azt találta ki egyik szomszéd,hogy meleg vagyok, mert nem nősültem meg. Mivel terjesztette széles körben, most járhat bíróságra rágalmazás miatt. Nem kell ilyen miatt falura menni, ostoba, rosszindulatú emberek nagyvárosban is vannak.
2016. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A legdurvábbat egy pletykás szomszédasszony terjesztette rólam, hogy terhes vagyok és nem tudom kitől.

17 éves voltam és szűz, máig fogalmam sincs honnan vette.

2016. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!