Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik voltak azok a mondatok...

Mik voltak azok a mondatok amikkel megbántott a párod? Mi volt a reakciód rá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 15:06
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
75%
Amikor azt mondta, h : "még nem tudja velem elképzelni a jövőt". Ezt 1 év után.:S Ez bennem elég nagy törést okozott,mivel halál szerelmes voltam. Persze utána bocsánatot kért, h túl durván fejezte ki magát és nem úgy gondolta. Mindenesetre megrendült benne a bizalmam akkor. De azóta minden rendben van, 3 évesek vagyunk és májusban költözünk össze :)
2012. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
78%
Párom nem igazán bántott még meg, exem annál többször. Végül akkor hagytam ott, amikor azt mondta, hogy "ha ilyen tudatlan akarsz maradni, akkor nincs mit mondanom neked".
2012. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
66%
Írtatok itt olyan mondatokat, amiket semmilyen bocsánatkérés nem töröl ki. Esetleg egy szájonvágás azért javítana helyzeten:)
2012. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkor szörnyülködöm, hogy hogy meg tudják alázni magukat a nők némelyik kapcsolatban, mert vannak itt olyanok amik után szerintem a holdig rugdostam volna az illetőt...és csodálkoznak az emberek hogy miért nem tisztelik és miért alázzák a sárga földig a mai "fiúk és "férfiak" a nőket.
2012. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
73%

Engem imádott tesztelni. Csináljak meg csip-csup dolgokat. Aztán ha nem úgy ment mint ő akarta/más véleményem volt:

"Én nem tudok veled mit kezdeni!"

Veszekedésekkor meg, mikor elmondtam a véleményem:

"Hát ez nevetséges!"

Magyarázni próbálta utána (nem túl nagy hévvel) hogy nem én vagyok a nevetséges, de mivel ez többször is előfordult a kérésem ellenére, és ezer más piszkálás, türelmetlenség, durca volt a végére, besokalltam.

(Volt még sok másik mondat, de ezek maradtak meg legjobban)

2012. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
84%

mondok egy jót ahol anyám akadt ki apámra:

anyám-azért válunk mert alkoholista vagy

apám- igen de azért ittam,mert te küldtél el bevásárolni tehát a te hibád, hogy alkoholista lettem(mert ilyenkor mindig megvette a maga kis alkohol adagját)

2012. febr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

exem mondta már szakításunk után nem sokkal: "nem vagy olyan jó nő mint amilyennek képzeled magad" rácsaptam a kocsiajtót, azt hittem kiszakad, erre ő majdnem elütött.


Mostani párom: "te el akarod magad vetetni?" :( ennek az az előzménye, hogy mi sosem beszélünk a jövőnkről és amikor lottóztunk, felhozódott hogy mi lenne ha nyernénk sok pénzt, félretenne házra, stb. Rákérdeztem hogy milyen házra? mondta, hogy hát a mi külön házunkra gyűjt. Na ezt nem tudtam, sosem beszéltünk róla és én tovább vittem a történetet: akkor mik a tervei velem, stb:) Hát ez neki nem tetszett és akkor hangzott el ez a mondat:(:( nagyon rosszul esett, hogy ezt nézi ki belőlem.

1 éve vagyunk együtt.

2012. febr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Amikor terhes voltam, dolgoztam majdnem végig, nagy hassal elég sokszor szarul voltam, fáj a hasam, mindenem, de sosem adták át a helyet a villamoson. Mondtak a férjemnek, hogy most már abbahagynám a melót, nem bírom fizikailag. Ő meg azt mondta, nehogy táppénzre menjek, kell a pénz, inkább ha nem adják át a helyet, lobogtassam meg a terheskönyvemet és küldjek el mindenkit a francba......


Nem tetszett, hogy abszolúte nem toleráns. Neki én terhesség alatt egy nyávogós nő voltam....szerinte nem viseltem elég szívósan. Nem tudok mondásokat kiemelni, de ez volt a kilenc hónapból kb. 8. A kilencedikben már kezdett megérteni, 8 hónap alatt felfogta hogy a terhesség nem épp vidámpark..

2012. febr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért az milyen érdekes, hogy talán egy olyan választ sem olvastam, ahol a nő bántotta volna meg a férfit...
2012. márc. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
mert az a ritka
2012. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!