Normális anyám?

Figyelt kérdés

Azzal fenyeget, hogy ha nem viselkedek a szerinte normális módon akkor a barátommal lesz bunkó.


Olyan a család, hogy mindig oszt valaki valakit, ebből tényleg nem kérek, inkább visszahúzódom a szobámba, de mellette csinálom én rendesen a dolgokat a házi munkára gondolok. Szerintük mondjuk az is kevés amit csinálok.


De ahogy körbe nézek azok között az emberek között akik körülvesznek, ők valóban semmit nem csinálnak otthon..


2012. febr. 29. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális, a világ tette ilyenné, meg van csömörödve.
2012. febr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberre mondják hogy rosszindulatú,ha neki szar,legyen a gyerekének is az.
2012. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem így kell felfogni. Próbáld magad a helyébe képzelni.

Nem hiszem hogy anyukád rosszat akar neked. Csupán megpróbál a helyes úton terelgetni. Amúgy hány éves vagy?

2012. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 man79 ***** válasza:

Szerintem nem normális!

De ki az manapság?


Járj anyud kedvébe dafke, és mindig noszogasd, ezt meg csináltam, mit csináljak még?

Egy idő után rá jön ha nem tud téged meg fogni, nem talál rajtad fogást, akkor nem lehetsz te áldozat, majd keres mást!

Kicsit emlékeztet ex anyósomra xDDDDD

2012. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!