Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik idős rokonom kinézett...

Az egyik idős rokonom kinézett nekem egy 40 év körüli férfit. Miért kell ezt csinálnia? :D

Figyelt kérdés
Én 22 éves múltam. Mindig azt nézi hogy ki lenne jó nekem. Jó, ez a pasi amúgy elég jóképű, mikor megláttam kicsit elállt a szavam :D de azért látszik rajta hogy nem olyan fiatal. És ez nekem gond. Egyébként kedves volt velem, humorizált, meg tényleg jól néz ki, de kb 20 év korkülönbség nálam nagyon sok. Mondtam hogy hagyjon a boronálásokkal, de azt mondta hogy 20 az nem sok :D
2012. febr. 29. 21:43
 1/9 A kérdező kommentje:

* 20 év nem sok


Amúgy meg 18 éves fia, meg 16 éves lánya van. Elvált. Szóval nem éppen nekem való. De nem érti meg a rokon néni, hogy nem akarom hogy ő "fogjon férjet" nekem....

2012. febr. 29. 21:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De sok, még gombócból is. Jó fej, leragadt a múltban kicsit. Hozományt is ad?
2012. febr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát az nem ad... :)


Szerintem is sok. Hiába néz ki kevesebbnek, meg nem is azon múlik hogy hogy néz ki. Nem tagadom, hogy nem nézett ki jól, tetszett is, de 20 év azért 20 év. Azt mondta hogy anno neki is az anyja nézte ki hogy kihez menjen hozzá. Nem akartam megsérteni, hogy ő nem az anyám + már nem 1930-ban vagyunk...

2012. febr. 29. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Most ez is probléma?Egyszerűen nem állsz vele szóba!Hogy kerülsz oda hogy látod?
2012. febr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

"neki is az anyja nézte ki hogy kihez menjen hozzá"

Miért ő nem lát?

2012. febr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert régen nem volt gond, ha idősebb volt a férfi, simán hozzáadtak egy 40 éveshez akár egy 15 éves lányt is, ha a férfinek volt hozománya.
2012. febr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az baj hogy nem mondod meg neki a vélményed,oda kell állni,azt szépen közölni,hogy fejezz be ha kell pasi majd keríteaz magadnak,gyereket nem születni veled? mondg meg ha vagy nem áll le,nem keresed továbbá a társaságát,Csak igy lehet,aztán még engem néznek hülyének mindig hogy nem tartom a kapcsolatot jött ment belepofázos rokonokkal.
2012. febr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is állítsd le. Felnőtt ember vagy, majd te választasz magadnak párt.


Ez a kerítősdi régen is gyakran sült el rosszul.

2012. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a mai világban egy 22 éves embernek párt akarnak találni, pláne egy olyat, aki az apja is lehetne, ott nagyon nagy bajok vannak. Én ilyenről még nem is hallottam. De ha velem csinálná ezt valaki ( én is 22 éves lány vagyok), az illetővel tuti nem állnék szóba egy ideig. A magánéletem tabu, apám már van, szóval ne szervezkedjen nekem senki semmiben sem. :)
2012. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!