Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül álló Anyukák, ti...

Egyedül álló Anyukák, ti találtok egy normális társat?

Figyelt kérdés
Mióta vagytok egyedűl a kicsivel?nem rossz?
2012. márc. 1. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
2 gyerekkel, tavaly január elején raktam ki a férjem, fél év múlva volt másik.
2012. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

tavaly szeptemberben hagyott el a férjem. EGy fiam és egy lányom van (1 éves és 3,5 éves). Mindent egyedül csinálok ezért meghalni sincs erőm estére, de rend van tisztaság, szép vasalt ruhák.

Nem hagyom el magam.


Most már rosszak egyedül az esték, jó lenne valakivel beszélgetni, de nem vagyok türelmetlen, ha akar majd jön...


Egyébként azt sem tudom hogyan kéne ismerkedni, kijöttem a gyakorlatból (vagy valami hasonló). Nem hiszem hogy útban az ovi felé fog jönni majd a Nagy Ő...:-)

2012. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sziasztok! Én lassan a 10.hétbe kerülök és egyedül maradtam! 5hete,hogy a párom nem érdeklődik,csak a számlákkal kapcsolatban írogat vissza! Tervezett baba volt,majd rá 1 hónapra meggondolta magát és szólt,hogy tóljuk,de akkor már terhes voltam,amit nem tudtunk! Majd amikor kiderült,akkor jöttek a veszekedések,hogy becsaptam,nem tud megbízni bennem...Meg nem akartam munkát keresni...! Természetesen nem igaz,hisz még ő is próbált nekem segíteni és mindig nemleges,elutasító válaszokat kapott! Szóval vádol és hiába írtam leveleket,hogy elvállja e az apa szerepét vagy sem,erre nem válaszol azóta se! Mindenképp megtartom a babát,ez miatt lehet gyűlöl és lehet nem is fogja meggondolni magát! Amúgy az exem:36,én:24! Szüleim támogatnak mindenben,csak mégsem olyan,mintha együttlennénk! Nehéz,de nekem is a fejemben van,hogy majd a jövőre nézve,hogyan tovább! Félek,hogy nem lesz olyan személy,aki elfogad egy gyerekkel...persze muszáj pozítívnak lenni,hogy nem én vagyok/leszek az egyedüli egyedülálló nő gyerekkel!
2012. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem érint a téma, de társkereső oldalakon próbálkoznék, ott sok egyedül maradt fiatal apuka keres társat, akik pont azért nem találnak mert van gyermekük :) Sokszor ezek helyes, fiatal és normális férfiak, csak éppen nem mernek ismerkedni máshol, mert a gyerek miatt sok visszautasítást kapnak. Mert a legtöbb fiatal nőnek nem kell gyermekes apa......én biztos ilyesmi férfit keresnék :) Persze olyat, aki szereti is a gyerkőcét és nem azért maradt egyedül, mert jött a gyerek....hanem azért, mert mondjuk az asszony, barátnő kirakta.

Sok sikert Nektek :)

2012. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam. 6 évet voltam egyedül a kislányommal, 18 voltam, amikor született, azaz cirka 21 éves korom óta voltam egedül. Aztán 2 éve jöttem össze férjemmel, tavaly esküvő és baba is lett, jó gyors volt. Tudom, nem egyszerű, ha nem oda mentem volna dolgozni, ahova, nem ismerem akkor őt meg, és szerintem még mindig egyedül vagyok.
2012. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is egyedül maradtam pont 10.hetesen..és se nem házas, nem voltam..nem tervezett baba volt..nem tudom mi lesz velem..találok e majd valakit...:(
2013. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!