Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány év járás után kéri meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év járás után kéri meg általában a srác a lány kezét? Vagy ez független az évtől? Lehet csak hónapok kérdése is?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Az enyémet a 2. héten kérte meg a párom :). De már az első randin tudtuk, hogy mi együtt maradunk .... Ez 1997-ben volt :D
2012. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Fúúúú :O És honnan tudtátok, h együtt maradtok?
2012. febr. 2. 12:53
 3/17 anonim ***** válasza:
Független az időtől, ez csak a páron múlik.
2012. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Annyira változó, mint az időjárás......
2012. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10 év után vagy sosem.
2012. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Első vagyok, igazából nem tudtuk, csak éreztük, érezzük. Nem azt mondom, hogy az elmúlt 15 év felhőtlen volt. De mindketten megtaláltuk a másikban azt, aki elfogadja úgy, ahogy van. Ja azt elfelejtettem leírni, hogy a rokonságunkból többen fogadást kötöttek rá, hogy meddig tarthat egy ilyen "elkapkodott" házasság. Veszítettek ;D
2012. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, FOGADJUNK csak azért maradtatok együtt, hogy ti nyerjétek a fogadásokat... :P Na jó viccet félretéve ez egy nagyon szép sztori és sok boldogságot kívánok nektek! :) Remélem te is tudod, hogy ez azért nem mindennapos eset, sőőőt... igen ritka! :)


Nekem két kívánságom/kikötésem lenne lánykéréssel kapcsolatban, az egyik az, hogy csak akkor kérje meg a párom a kezemet, hogyha belátható időn belül szeretne is feleségül venni, illetve csak akkor legyen lánykérés/esküvő, ha már éppen elég jól ismerjük egymás rigolyáit ahhoz, hogy tudjuk, hogy egy életen át elfogjuk viselni azokat a másikban. :) Az én fejemben egy olyan kép él a házasságról, amibe nem fér bele a válás, így szeretném, ha megfontolt döntés lenne a házasság. :)

2012. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi 2év után döntöttünk így és most fogunk összeházassodni pont a 4.évben.
2012. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nincs meghatározva. Nagybátyám 2 hét után kérte meg a kezét a mostani feleségének, már van gyerekük is. Igaz hogy azóta nem beszélnek senkivel a családból, mert egyébként mindenki látja hogy a nő csak kihasználja, de az már más tészta :P


Én én egy év két hónapja járok együtt a barátnőmmel, és eszem ágában sincs most megkérni még a kezét. Majd ha lediplomáztam, és még akkor is mellettem lesz, esetleg.

2012. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es! Velünk nem fogadtak, csak ránk! A 10. évfordulónkon vallották be, hogy maximum 2 évet adtak nekünk.
2012. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!