Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám éretlen. Buta nő....

Édesanyám éretlen. Buta nő. Mit tegyek? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Még 12-13 évesen "szerelmes" voltam a nem vér szerinti unokatestvérembe. Akkor elneveztem "Pulykának"(?) és mindenhová P betűket rajzolgattam, folyamatosan róla beszéltem. Ezt már réges-régen elfeledtem. A szüleim mégis komolyan vették egy kislány rajongását. Őt követte még 1-2 valódi fiúbarát, majd egy 5 hónapos és egy közel 5 éves kapcsolat. Az 5 éves kapcsolatból most léptem ki és már benne vagyok egy újabb kapcsolatban. Anyám hangja, szavai bántják a fülemet, olyan indulatokat kapart elő, amit nagyon ritkán érzek. Az emberi butaságot nem tudom hová tenni és most rettenetesen lenézem, amikor képes egy ilyen régi és komolytalan sztorit előhozni. Mi erről a véleményetek? 20/N
2012. febr. 29. 14:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy anyám a mostani új kapcsolatomat egy kalapba teszi a régi sztorival. Sajnos mindig ilyen és az aljas nevetésétől a fejem is megfájdul.
2012. febr. 29. 14:32
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom igazán mi a kérdésed,a véleményem csak annyi,hogy az az 5 éves kapcsolat nem lehetett olyan mély,nem voltak benne kiforrott,kialakult,mélyen gyökerező érzelmi kötődések,ha így 5 év után csak úgy elvágtad a kettőtök között levő köteléket,és máris belehuppantál egy új nexusba...
2012. febr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akivel együtt voltam nem engedett bele csak nagyon ritkán 1-1 pillanatra a lelkébe. Felszínes ember, akit tökéletes férjnek is el tudtam volna képzelni. Most jöttem rá, hogy nekem több szeretetre és kalandra van szükségem. Az 5 év alatt adódott olyan szakasz, hogy kiábránduljak az emberből. Ő engem nem keres, a titkaimat kiadta közös ismerőseinknek. Ilyen emberrel nem foglalkozom, minek rágjam magam?
2012. febr. 29. 14:38
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdésemet megfogalmazom: valamit tenni szeretnék azért, hogy helyre tegyem anyám gondolkodásmódját. Nagyon egysíkú a látásköre. Jó lenne felébreszteni és tudatni vele, hogy az idő elmúlt, ha nem is sikerült felnevelnie ahogyan egy szülőnek illik, attól még nem kell leragadni a kislánykoromban.
2012. febr. 29. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Anyád mitől is éretlen,buta nő ?!

Szerintem nálad van a baj inkább,már megbocsáss.....

2012. febr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ma 14:41 Megbocsájtok, ha tudsz érvelni :)
2012. febr. 29. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Előbb-utóbb te leszel kihozva minden h.ülyének, ne szívd mellre, ez az oldal ilyen. Itt nem érdemes kérdezni semmit sem, mert mindenki undok, és ha neki sz. az élete, legyen az neked is, és olyat ír-ismeretlenül, tudatlanul- hogy két napig sírhatsz..


Kérdésed: ülj le beszélgetni anyukáddal. Észre kell vennie, hogy nem 12 éves vagy, és bár a 20 sem sok, sokkal érettebb vagy már.


5 éves kapcsolat? Erről se írjon senki kommenteket, örülök hogy túl tetted magad rajta és keresed az új lehetőségeket! Ne is vesztegesd el a fiatalságod.

2012. febr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most nem értem. Az zavar, hogy a rajongásodat (ami 7-8 évvel ezelőtt volt) az felhozta újra?

Mondd meg neki, hogy: Anyu felnőttem már, ne kezelj légyszi gyerekként.

2012. febr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

Mondd meg, nem akarod, hogy az érzéseidről (múltbéliről és jelenlegiről egyaránt) beszéljetek, mert árt neked. Ezt meg kell, hogy értse, és biztos nem akar ártani.

Nem fogod tudni megváltoztatni. Viszont nem szépen írsz róla, és ez baj.. és ezen viszont TE TUDSZ változtatni- amíg nem késő.


"Nem nyafognék, de most már késő,

most látom, milyen óriás ő -

szürke haja lebben az égen,

kékítőt old az ég vizében."

2012. febr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!