Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon megbántott.

Mit csináljak? Nagyon megbántott.

Figyelt kérdés

Hosszú történet , a lényeg az , hogy elveszítettem életem szerelmét... amikor felejteni akartam , akkor össze szerettem volna jönni egy másik fiúval , ő azt írta , hogy nem vagyok a stílusa... ennek a bányarémnek meg írja , hogy szép... mikor megláttam hogy kapcsban vannak nagyon rosszul lettem , elkezdett remegni a kezem , sírtam , majd éjfélkor aludtam el de akkor se sokat... mindenkitől aki vigasztalt azt kaptam , hogy próbáljak felejteni , próbálok , de nehéz... ma is sírtam reggel... ezt a két fiút én nem akarom még egyszer látni és ha azt a csajt meglátom Isten segedelmezzen neki... nagyon szeretem és most ez nagyon fáj...

mit csináljak?

18/N


2012. márc. 3. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos, hogy mi is a bajog.


Elvesztetted a nagy szerelmedet, EZÉRT ki akarsz kezdeni mással - ebböl csak az derül ki, hogy a "nagy szeremed" nem jelentett neked sokat.

A másik fiú, akit te kinéztél magadnak EGYOLDALÚAN, nem akar veled kezdeni - ez szive joga, ha azt irta, hogy nem vagy az esete, ezzel valószinüleg csak annyit akart mondani, hogy nem tetszel, és pótlék meg végképp nem akar lenni.

Az, hogy neki más tetszik, szintén magánügye, az meg, hogy NEKED nem tetszik a másik lány - NEM neked kell tetszeni, hanema fiúnak.

Viszont ha téged ennyire megvisel, hogy egy idegen fiú elutasit, akkor ott valami nagy baj van az értékrendeddel.


Kezdj el értelmesen viselkedni, tanulj, foglald e magad, és ne csinálj müproblémakat.

2012. márc. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek az elsővel!


Azért sírsz mert visszautasítottak?

Nem is értelek, mi bajod van azzal a lánnyal? Az hogy neked nem tetszik, annak a fiúnak meg igen? Nem neked kell tetszeni. És attól hogy szerinted valaki bányarém, attól más szerint lehet szép.


Ne gyárts műbalhékat és műhisztiket. Teljesen felesleges ilyenen kiakadnod.

Mit csinálj? Lépj már túl ezen!!!!!


Életkorodból adódóan lehetnél egy kicsit komolyabb és felnőttesebb gondolkodású.

2012. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Borzasztó ez a nyávogás agy 18 évestől! A gondolkodásod olyan mint egy kisgyereké, akinek elvették a játékát.

Mi az hogy:"ha azt a csajt meglátom Isten segedelmezzen neki"?? Nőj fel!

2012. márc. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"...ha azt a csajt meglátom Isten segedelmezzen neki..."


Ezt én sem értem. Mire gondolsz? Talán meg akarod verni? Leüvölteni?

Te beteg vagy, az már biztos? Ha a fentiekre gondoltál, remélem kapsz egy jó nagy orrbavágást valakitől.

2012. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

18 evesen eleg vicces azt mondani, hogy elvesztetted eleted szerelmet.

Tegnap meg a jarokaban csorgoztel...

Kisanyam kapd ossze magad, mert lesz meg par ilyen pofon mielott ferjhez mesz.

2012. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Ne személyeskedjetek! Egy anonim közösségi oldalon megengedhegetlen, hogy megnevezz valakit! Micsoda dolog ez?!
2012. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

18 éves vagy,kiheverted

(bár nem világos most konkrétan mi is a gond)

2012. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen "életem szerelméről" beszélsz...Ch...Szegény öreg,tudlak sajnálni...Ha tudnád még mennyi ilyen "életem szerelme" lesz még,amíg tényleg megkomolyodsz!Bár,ez ahogy tippelem Nálad elég hosszú folyamat lesz,ha 18 éves korodra sincs még annyi eszed,hogy egy elutasításba beletörődj.Talán Te még az a típus vagy aki anyucinak hisztizik a kinder pingvines polc előtt,és ha nem kap,akkor földhöz vágja magát?Ha erre "nem" a válaszod,akkor már elkezdted a komolyodási folyamatot,most viszont bele kell törődnöd,hogy az a fiú egy másik lányt választott.Az is lehet,hogy nem olyan szép külsőre,mint esetleg Te,de lehet,hogy ő veled ellentétben komolyabban,érettebben gondolkodik,valószínűleg belül szebb,mint Te,van közös érdeklődési területük a fiúval és ez fogta meg őt.
2012. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egyszerűen nem értem, mit akarsz mondani. Légyszi írd le normálisan, mert addig sok segítséget nem fogsz kapni.
2012. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utsó, leírom, mi baja:

1. volt Peti, élete szerelme, akivel szakított

2. h felejtsen, össze akart jönni Tibivel, akinek viszont nem jön be

3. Tibi összejött - a kérdező által bányarémnek tartott - Ginával, akire a Kérdező baromira féltékeny

4. Kérdező látni sem akarja Petit, sem Tibit (de úgy tűnik, Petit még mindig nagyon szereti), és ki nem állhatja Ginát


Kérdező:

Nőj már fel, bakker, elvileg 18 vagy. Mellesleg miért akarod bántani a csajt? Mert összejött a 2. sráccal? És, a 2. srác megmondta, h nem akar tőled semmit, így azzal jár, akivel akar.

Hiszti helyett inkább foglalkozz értelmes dolgokkal, de legelőször tanuld meg, h nem minden úgy működik, ahogy te akarod.

2012. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!