Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon megbántott.

Mit csináljak? Nagyon megbántott.

Figyelt kérdés

Hosszú történet , a lényeg az , hogy elveszítettem életem szerelmét... amikor felejteni akartam , akkor össze szerettem volna jönni egy másik fiúval , ő azt írta , hogy nem vagyok a stílusa... ennek a bányarémnek meg írja , hogy szép... mikor megláttam hogy kapcsban vannak nagyon rosszul lettem , elkezdett remegni a kezem , sírtam , majd éjfélkor aludtam el de akkor se sokat... mindenkitől aki vigasztalt azt kaptam , hogy próbáljak felejteni , próbálok , de nehéz... ma is sírtam reggel... ezt a két fiút én nem akarom még egyszer látni és ha azt a csajt meglátom Isten segedelmezzen neki... nagyon szeretem és most ez nagyon fáj...

mit csináljak?

18/N


2012. márc. 3. 07:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Köszi, utolsó, hogy leírtad.:) Nem volt türelmem végigrágni minden sort 6szor.


A többieknek igaza van, komolyodj meg. 18 éves vagy, legyen már eszed. De tudod mit, ennél nagyobb gondod ne is legyen soha. Tanuld meg éretten kezelni a dolgokat.

2012. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért vernéd meg a másik lányt, mert a kiszemelted társa? Normális vagy? Nem csoda, hogy nem jött be a srácnak a stílusod.
2012. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!