Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van abból hogy a...

Elegem van abból hogy a barátom soha semmit nem képes az én kedvemért megtenni, de fordított esetben én ugorjak. Ha néha kiakadok én vagyok aki mindig mindent túlreagál. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nem először fordult elő hogy pl nekem dolgom volt,és a párom nem jött el velem,nem segített,stb... De ha neki dolga van akkor elvárja hogy menjek vele,kísérjem el,segítsek stb...

Annyira unom hogy mikor nekem is jól esne ha pl eljönne velem a bankba és várna velem,lenne kivel beszélgetnem,akkor ő sosem jön el velem,mindig van vmi az ő dolgai között amik fontosabbak(elmenni a mekibe enni) és inkább oda megy. De tőlem elvárja,megsértődik ha nem megyek vele,nem várok bele amig intézi a dolgait.

Vagy mikor mondom neki h korán akarok kelni,mert szeretném kitakarítani a szobám(felsöprés,felmosás) mielőtt elmegyünk itthonról,akkor hiába állítok ébresztőt,nem kel fel,és mondja a magáét,h mindig akkor takarítok amikor ő itt van,stb.. pedig ez nem igaz. Ilyenkor általában mivel nem hajlandó ki kelni az ágyból nem tudok takarítani sem. Hiába mondom neki h nekem az anyukám nem csinálja meg a szobám kitakarítását mint neki,nekem kell nem kel fel. pedig szólni szoktam elötte h takarítani akarok másnap,ha nem akar fel kelni ne is aludjon nálam. Tudja h mikor vannak a takarítós napjaim is a héten,és mégis mindig ő van felháborodva ha szeretném rendbe rakni a szobát,h ne a mocsokba feküdjünk.

Ha nekem kell sietni mikor elindulunk vhova akkor ő tötyörészik,így rohanni kell,de ha pl neki kell akkor már percre pontosan el kell indulni időbe mert ő nem akar oda futni... Most is ez volt. Nem volt képes megvárni amig felveszem a cipőmet,ő már elindult h h majd én fussak akkor utána. Olyan nagy kérés lett volna h bent a lakásba várja amig felhúzom a cipőm? Komolyan olyan rosszul esnek ezek a dolgok hogy az nem igaz,és ha szóvá teszem akkor én vagyok a hibás. Aki mindig mindent túlreagál. Más hogyan,mit reagálna ezek után?

Én nem mentem vele akkor már. Aztán meg hívott h na megyek? Mondom nem. Akkor visszajött h na menjek én is,de akkor már ideges voltam,és mondtam h én nem fogok miatta futni,akkor menjen szaladjon egyedül. És ő meg elment. Én meg próbálok lenyugodni.


2012. márc. 3. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat:

mában is önző,szenvedsz mellette,de nem fogod hamar otthagyni.Én is voltam ilyen kapcsolatban,ő,ő,ő és ő a fontos.4 év után kitettem,boldog vagyok.


ne fuss pasi után,jön másik,aki talán meg is érdemel

2012. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

aAbarátod egy elkényeztetett kis majom. már bocs.

Te egy dolgos rendes lány vagy, keress egy hozzád való fiút aki megbecsül és szeret.

2012. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Miért is vagytok ti még együtt???
2012. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mert ezen kívül tényleg jól megvagyunk... és szeretjük is egymást.

Vsak sz@rul esik hogy ő ennyit se képes megtenni,meg az hogy ilyenkor mindig az van hogy én reagáltam túl a dolgokat. Vicces,hogy ilyenkor el is gondolkozok rajta hogy lehet hogy tényleg én voltam az aki túlreagált,nem kellett volna megsértődnöm amiért nem jött velem a bankba,hanem elm,ent enni... Pedig előző nap én is több órát vártam vele,plussz meg amig végzett az ügyintézővel,az én bankomba akkor már nem is tudtunk bemenni. Másnap meg ő inkább addig elmegy enni.

Olyan kis apróságok ezek,nem is értem hogy miért esik ilyen rosszul...

2012. márc. 3. 14:29
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért esik olyan rosszul, mert látszik ebből, h le se szrja afejed, de elfopgadja, ha a kedvében jársz. Kicsit egyoldal, nem? Ha ezt így elmondod neki, mit szól? Mert lehet, h ő íyg nem érzékeli ezt problémának.
2012. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Ezen kívül jól megvagytok?????Na ne röhögtess!
2012. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ha mondom neki akkor elvicceli az egészet,vagy azt mondja h már megint túlreagálom a dolgot.

Pl a multkor is mondta h menjek el vele ide meg ide,én megkérdeztem tőle h miért menjek veled ha te sosem jössz el velem mikor nekem van vmi dolgom? A válasz az volt h de én is elmentem veled a múltkor(igen amikor megint kezdtem kiakadni,szóval igazából nem is akart eljönni velem),és puncsol h szeret meg minden időt még a várakozást is velem akarja tölteni. Elhülyüli az egészet

2012. márc. 3. 14:37
 8/17 A kérdező kommentje:
Tényleg jól megvagyunk,ha nincs semmi dolga senkinek, nagyon jól megvagyunk! Csak mikor menni kell vkinek vhova akkor van ez
2012. márc. 3. 14:38
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul akkor vagytok meg jól, ha nincs semmi gond, de ha felmerül egy "probléma" mint például 1 órát várni a hivatalban, akkor a barátod szó szerint felszívódik (mondtad, hogy elment helyette kajálni ) és tesz rá magasról, hogy veled mi van. Ha -ahogy te mondtad- ilyen kis apróságokban sem lehet rá számítani, akkor szerinted hogy viselkedne veled akkor ha komoly segítségre szorulnál és nem csak egy órát kéne elütni együtt? A legszebb az egészben, hogy ő fordított esetben ezeket mind elvárja tőled. Én a helyedben megszabadulnék a pasastól. Az ilyek önző emberek nem változnak.
2012. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagytok meg jól.

Az nem számit jól meglevésnek,hogy elvan veled amikor szórakozni kell,meg kisérgeted ide-oda.

Jól meglevésnél kell hogy számithass rá,hogy mindig jól érezd magad vele,hogy olyankor is kellj neki amikor nem minden rózsaszin (legyen az nagyobb baj vagy csak egy unalmas sorbanállás)

2012. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!